Justin Bieber

Justin Bieber

dodano: 2020-11-07 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno 24kGoldn udzielił wywiadu dla naszego serwisu oraz opowiedział o genezie swojego hitu "Mood". Wczoraj ten numer doczekał się remixu, w którym pojawiły się wielkie popowe gwiazdy: Justin Bieber i J Balvin.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B, Teledyski
dodano: 2019-06-22 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Od wydania „Heartbreak In A Full Moon” w 2017 roku, Chris Brown pracował nad swoim kolejnym projektem, od czasu do czasu podsycając apetyt fanów kolejnymi informacjami. Do premiery najnowszego albumu Breezy’ego zostały niecałe dwa tygodnie, a my postaraliśmy się zebrać i przedstawić Wam całe info o nadchodzącym projekcie „Indigo”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-04 12:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Post Malone swój debiutancki album zatytułowany "Stoney" wyda 9 grudnia tego roku, a dla umilenia fanom oczekiwania udostępnia kolejny utwór, który znajdzie się na płycie. W "Congratulations" towarzyszy mu Quavo z ekipy Migos. Innymi goścmi, którzy pojawiają się na ujawnionej właśnie trackliście, są 2 Chainz, Kehlani oraz Justin Bieber śpiewający w wydanym na początku września singlu "Deja Vu". Pharrell Williams i Kanye West, choć nie są wymienieni, również mają pojawić się na "Stoney". 28 listopada Post zagra w warszawskiej Proximie.

video
dodano: 2013-09-18 17:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 18)

Maejor Ali - Lolly ft. Juicy J, Justin Bieber

Muszę przyznać, że czekałem na ten klip. Przypuszczam, że podpadnę tym stwierdzeniem ortodoksyjnym słuchaczom, lecz nie mam nic przeciwko Bieberowi w takim wydaniu. Zachęcam do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2013-02-09 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 24)

Zapewne wielu z was zastanawia się jak nisko upadliśmy, że na łamach naszego portalu publikujemy news dotyczący w jakimś stopniu Justina Biebera. Otóż moi drodzy, młody Kanadyjczyk coraz odważniej radzi sobie w rapowej stylistyce! Nie mówię tego z żadnym przekąsem, od czasów próby freestyle'owania "Lose Yourself" Eminema na jednym z koncertów Bieber poprawia swoje umiejętności coraz bardziej a najlepszym dowodem na to jest najnowszy singiel Maejora Aliego, znanego wcześniej jako Bei Maejor.

Ten pochodzący z Detroit artysta r'n'b oraz raper, który w przeszłości kooperował między innymi z J. Cole'm, czy Waka Flocką Flame tym razem zaprezentował nam swój najnowszy singiel, do którego zaprosił reprezentanta Three 6 Mafii - Juicy J'a oraz wyżej wspominanego Biebera. Efektem jest świetnie bujający numer, w którym sam Bieber wypadł naprawdę znośnie. W rozwinięciu możliwość odsłuchu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-26 20:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 17)


Być może Bizarre nie jest raperem, który ma wiele do zaprezentowania na trackach; być może nie jest on w ogóle wartym poświęcania swego czasu artystą, ale jest niewątpliwie charyzmatyczny i przyznam, że lubię czasem sprawdzić co nie co od byłego członka D12. Gordy, natomiast to osoba, której to twórczością jaram się stosunkowo od niedawna. Nie mógłbym odmówić sobie obejrzenia najnowszego ich klipu, który został nakręcony do kawałka o jakże wdzięcznym i głębokim tytule, jakim jest "Justin Bieber". Posłuchajcie co grubasy mają do powiedzenia na temat pewnego "gwiazdora". Refren wkręca się przeokrutnie, a sam klip powala komizmem. Bit- Micka Mexican. Numer znajdziecie na "This Guy's A Weirdo".

Ciekawe, czy paczka (z końcówki klipu) dotarła do adresata?