Maejor Ali

Maejor Ali

video
dodano: 2013-09-18 17:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 18)

Maejor Ali - Lolly ft. Juicy J, Justin Bieber

Muszę przyznać, że czekałem na ten klip. Przypuszczam, że podpadnę tym stwierdzeniem ortodoksyjnym słuchaczom, lecz nie mam nic przeciwko Bieberowi w takim wydaniu. Zachęcam do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2013-02-09 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 24)

Zapewne wielu z was zastanawia się jak nisko upadliśmy, że na łamach naszego portalu publikujemy news dotyczący w jakimś stopniu Justina Biebera. Otóż moi drodzy, młody Kanadyjczyk coraz odważniej radzi sobie w rapowej stylistyce! Nie mówię tego z żadnym przekąsem, od czasów próby freestyle'owania "Lose Yourself" Eminema na jednym z koncertów Bieber poprawia swoje umiejętności coraz bardziej a najlepszym dowodem na to jest najnowszy singiel Maejora Aliego, znanego wcześniej jako Bei Maejor.

Ten pochodzący z Detroit artysta r'n'b oraz raper, który w przeszłości kooperował między innymi z J. Cole'm, czy Waka Flocką Flame tym razem zaprezentował nam swój najnowszy singiel, do którego zaprosił reprezentanta Three 6 Mafii - Juicy J'a oraz wyżej wspominanego Biebera. Efektem jest świetnie bujający numer, w którym sam Bieber wypadł naprawdę znośnie. W rozwinięciu możliwość odsłuchu.