Tash

Tash

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-02 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Od premiery ostatniej solówki Tasha minęło prawie 6 lat, kiedy to ukazał się album "Control Freek", ale już jutro na półki trafi kolejny krążek artysty - "Publicity Stunt".

dodano: 2014-02-06 23:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

Nie ma co ukrywać, że spośród wszystkich członków Tha Alkaholiks to Rico Smith był zawsze tym, który jako pierwszy przyciągał uwagę słuchaczy. Tym bardziej jestem rozczarowany po przeczytaniu dzisiejszego newsa, że raper z powodów osobistych nie będzie w stanie kontynuować trasy i zabraknie go na polskich koncertach grupy. Żałuję ogromie ponieważ po cichu liczyłem, że uda mi się usłyszeć na żywo chociaż fragment jednego z moich ulubionych kalifornijskich singli wszechczasów, czyli "G'z Is G'z".

dodano: 2011-07-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Likwit Crew to ekipa, której przedstawiać fanom WestCoastu nie trzeba. Dla wielu kojarzona jako "ekipa Xzibita" powstała tak naprawdę z inicjatywy Kinga Tee, który na początku w jej szeregi zwerbował właśnie X'a i Tha Alkaholiks. Zespół w skład którego wchodzą producent E-Swift i dwóch raperów - Tash i J.Ro już niebawem ma wrócić ze wspólnym albumem z The Beatnuts.

W 1994 roku zespół przygotowywał się do wydania swojego drugiego albumu "Coast II Coast", a pierwszym singlem był numer o wdzięcznej i dźwięcznej nazwie "DAAAM!".