Onra

Onra

wydarzenie
dodano: 2014-08-21 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

Tydzień po przeprowadzce do Areny Parku i udostępnieniu timetable, line up został powiększony o 20. kolejnych artystów.

kategorie:
dodano: 2014-07-31 09:15 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Kochamy Berlin, jesteśmy Berlin Festivalem. Zapamiętaj tę datę, od 5. do 7. września w ramach Berlin Music Week lotnisko Tempelhof ponownie ożyje pośród beatów, bandów i sztuki urban. I po raz pierwszy 24 godziny na dobę! To nie jedyna zmiana w tym roku...

wydarzenie
dodano: 2014-05-12 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

'Warszawa festiwalami stoi" można powiedzieć, patrząc na to, że dopiero co dochodzimy do siebie po emocjach związanych z Warsaw Challenge, za miesiąc czeka nas Orange Warsaw Festival... a wcześniej event sporego kalibru szykuje Red Bull.

"Red Bull Music Academy Weekender do tej pory odwiedził Madryt, Sztokholm i Tokio, teraz przyszedł czas na Warszawę! Festiwal, na którym usłyszycie najciekawszych artystów współczesnej muzyki i będziecie świadkami unikalnych kolaboracji, opanuje teren stołecznego Pałacu Kultury i Nauki. Cztery sceny ugoszczą ponad 30 występów, których wspólnym mianownikiem będą świeżość i charyzma." - czytamy w informacji prasowej. Pisaliśmy Wam już o tym, że na festiwalu zaprezentuje się charyzmatyczny Danny Brown, dziś mamy informacje o kolejnych ciekawych postaciach, wśród których dobrze znani Szwedzi z Looptroop Rockers, będący świeżo po wspólnym albumie ze Snoop Doggiem Dam-Funk czy reprezentacja Niewidzialnej Nerki!

dodano: 2011-11-08 15:00 przez: KamykPL (komentarze: 2)
Pojawienie się singla "No Matter What" stanowi świetną okazję, aby przypomnieć o drugiej części projektu "Chinoiseries", który jest sygnowany przez francusko-wietnamskiego producenta o pseudonimie Onra.

Pierwsza część ukazała się w roku 2007, a druga pojawi się już 15 listopada. Czy tym razem Onra nie zawiedzie słuchaczy?