motrip

motrip

dodano: 2018-12-19 10:15 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
koncert K.I.Z. podczas 21 edycji splash! Festivalu

Dopiero ogłaszaliśmy pierwszy line up update, ale organizatorzy splash! Festivalu nie spoczęli na laurach i ogłaszają kolejny tuzin nowych artystów, a wśród nich między innymi A$AP Rocky, Chance The Rapper, Trippie Redd i wielu innych. Do zobaczenia w Ferropolis!

dodano: 2018-03-20 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 5)
Eunique

Czwarty tydzień i niemiecki rap nie zwalnia tempa. Również i w tym tygodniu dużo głośnych premier od znanych raperów, m. in. MoTripa, Ufo361, mojej ulubionej newcomerki Eunique, Azeta, Chefketa, Crack Ignaza czy Money Boya. Gel Keyfim Gel!

wydarzenie
dodano: 2017-07-27 18:27 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Out4Fame to niemiecki festiwal rapowy, który odbędzie się w tym roku w dniach 18-20 sierpnia w Dortmundzie. Na terenie kompleksu wypoczynkowego Revierpark wystąpią m.in. Busta Rhymes, Common, DJ Premier, M.O.P., Kool Savas, MoTrip, Kool G Rap, Jedi Mind Tricks czy Roots Manuva. Pełny line-up wydarzenia oraz niezbędne informacje w rozwinięciu newsa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2016-11-06 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Radzimir "Jimek" Dębski, po świetnym przyjęciu jego wspólnych dokonań z Miuoshem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, udał się do naszych zachodnich sąsiadów, aby kontynuować pomysł tworzenia rapu w orkiestrowej aranżacji. Kompozytor podjął współpracę z MoTripem, niemieckim raperem, którego kariera wystrzeliła w górę rok temu dzięki hitowi "So wie du bist". Efektem wspólnej pracy muzyków jest koncertowy album "Mosaik" - sprawdźcie porywające nagranie prosto z berlińskiego Konzerthaus.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-08-21 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

Tydzień po przeprowadzce do Areny Parku i udostępnieniu timetable, line up został powiększony o 20. kolejnych artystów.