Dillon Cooper

Dillon Cooper

dodano: 2023-04-19 08:11 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Gavlyn i Dillon Cooper wystąpią w ramach trasy "The Flow EU Tour".

dodano: 2020-06-07 09:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)
fot. Young Sandi

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 21 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" porcja muzycznego słońca od Marcina!

video
dodano: 2017-11-05 12:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 2)

Grupa pochodzących z Francji producentów i DJ-ów skrywających się pod nazwą Chinese Man wypuściła niedawno czwarty klip promujący ich tegoroczny projekt pt. "Shikantaza". Album ten to muzyczna podróż w Hip-Hopowym klimacie nawiązująca do wielu kultur z całego świata. Na płycie udzielają się m.in. Dillon Cooper, R.A. The Rugged Man, A.F.R.O. oraz raperzy z otoczenia składu, Youthstar i Taiwan MC.

kategorie:
dodano: 2017-10-28 13:37 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Skład pochodzących z Francji producentów i Dj-ów swoim tegorocznym projektem zabiera słuchaczy w podróż po cudownych dźwiękach z najróżniejszych zakątków świata. Mieszając Hip-Hop, elektronikę i inne style oraz czerpiąc z wielu kultur Chinese Man otrzymuje ciekawy niecodzienny efekt. Album ten to w dużej części muzyka instrumentalna, choć niektóre numery zostały uświetnione gościnnymi występami wokalistek i raperów ze Stanów i Francji.

wydarzenie
dodano: 2017-07-27 18:27 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Out4Fame to niemiecki festiwal rapowy, który odbędzie się w tym roku w dniach 18-20 sierpnia w Dortmundzie. Na terenie kompleksu wypoczynkowego Revierpark wystąpią m.in. Busta Rhymes, Common, DJ Premier, M.O.P., Kool Savas, MoTrip, Kool G Rap, Jedi Mind Tricks czy Roots Manuva. Pełny line-up wydarzenia oraz niezbędne informacje w rozwinięciu newsa.

dodano: 2017-07-02 21:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Ciężko pracujący, wszechstronnie utalentowany reprezentant brooklyńskiej szkoły rapu, który niedawno wystąpił w netflixowskim "The Get Down" w roli Grandmaster Caza, wcześniej w tym roku dzięki organizacji BIG idea zawitał do Warszawy, a nam udało się go złapać na obszerną, 25-minutową pogawędkę.

24-letni MC, mający na koncie występ na Hip Hop Kempie, opowiedział nam m.in. o fenomenie swojej popularności w Europie, współpracy i przyjaźni z Denzelem Currym, inspiracji Allenem Iversonem, porównaniach do Big L'a, ulubionych miejscówkach hip-hopowych w Nowym Jorku, fascynacji Kalifornią i jej wpływie na jego nadchodzący album, ostatnim projekcie "Uncharted", dostępnym wyłącznie na trasie koncertowej, jak i o... kontrowersyjnym pomyśle zbudowania muru na granicy USA i Meksyku. Zdradził też, w jakiej dziedzinie widzi się za 5 lat oraz odtworzył ulubioną scenę z filmografii Spike'a Lee.

video
dodano: 2017-05-31 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dillon Cooper nie ukrywa, że nie ma czasu na bzdury i nonsens. Ciężko pracujący reprezentant brooklyńskiej szkoły rapu, który dopiero co wystąpił w netflixowskim "The Get Down" w roli Grandmaster Caza, jest blind to the bullshit, dzięki czemu może się skupić na tym, co robi najlepiej i prezentuje oficjalny teledysk do singlowego "Blind". Check it!

dodano: 2017-03-20 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W zeszłym miesiącu przed warszawską publiką wystapił pochodzący z Brooklynu, obiecujący MC Dillon Cooper, a nas oczywiście nie mogło zabraknąć pod sceną. Nieposkromiony na scenie wychowanek "Bucktown" wniósł masę energii, grając numery zarówno klasycznie nowojorskie, old schoolowe, jak i bardziej nowoczesne, takie jak swoje ostatnie single "Blind" i "Dinero (Get To The Money)". Przed zorganizowanym przez ekipę BIG idea koncertem udalo nam się też uciąć z sympatycznym raperem 20-minutową pogawędkę przed kamerą - rezultaty już niebawem, póki co łapcie fotorelację autorstwa Dagmary Szewczuk.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-15 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dopiero co tydzień temu gościliśmy Dillona Coopera w Warszawie, a teraz brooklyński MC ma dla nas nowy singiel z jego projektu "Uncharted", dostepnego do tej pory jedynie w wersji CD na dopiero co zakończonej trasie koncertowej. "Dinero (Get To The Money)" to bardziej nowoczesna, bangerowa i mroczna odsłona Nowojorczyka - odsłuch w rozwinięciu. A niedługo spodziewać się możecie naszego 20-minutowego videowywiadu z Dillonem.

dodano: 2017-02-05 20:02 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy wtorek w Warszawie wystąpi pochodzący z Brooklynu Dillon Cooper. 24-letni MC dał się poznać polskim fanom m.in. świetnym występem na Hip Hop Kempie w 2015 roku. Obecnie raper, hołdujący klasycznym nowojorskim tradycjom, przygotowuje się do premiery nowego mixtape'u. Jeśli głodni jesteście surowego boom bapowego brzmienia, doprawionego szczyptą new schoolowej energii, nie przegapcie tego show. Szczegóły w rozwinięciu.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-12-23 10:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dillon Cooper wyrusza w trasę po Europie i zawita także do Polski. Nowojorczyk zagra koncert 7 lutego w warszawskim klubie "Hydrozagadka".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-20 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

X:XX to mixtape od Dillona Coopera z października ubiegłego roku, na którym znajdziemy numer "Dead Prez" nagrany z gościnnym udziałem A La $ole'a z kolektywu Pro Era. Do numeru właśnie pojawił się nowy wideoklip, który znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-21 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Dillon Cooper - nowojorski raper, o którym głośniej zrobiło się po wydaniu mixtape'u Cozmik. W sierpniu mielismy okazję oglądać jego poczynania na festiwalu HipHop Kemp, a w październiku, w dniu urodzin rapera otrzymaliśmy kolejny mixtape X:XX . Jak widać raper nie spoczywa na laurach, a na dokładkę wczoraj w sieci ukazał się pierwszy klip do utworu "Charge It To The Game" z ostatniego projektu, który możecie sprawdzić w rozwinięciu.

dodano: 2014-09-14 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Nowojorski raper Dillon Cooper udostępnia nowy numer! "Knuckle Up", którego produkcją zajął się Canis Major pokazuje, że raper stale utrzymuje dobrą formę. Jak pisze na swoim fanpage'u, już niebawem otrzymamy klip do tego numeru. Tymczasem sprawdzajcie wersje audio, która dostępna jest również do pobrania, w rozwinięciu.