Red Bull Music Academy Weekender Warsaw

Red Bull Music Academy Weekender Warsaw

wydarzenie
dodano: 2015-04-19 23:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Bez wątpienia, najważniejszym muzycznym wydarzeniem ostatnich dni była zorganizowana w sercu Warszawy Muzyczna Akademia Red Bulla... Rok temu, gdy ominęła mnie poprzednia edycja tej imprezy - kiedy to w Warszawie gościli Dam-Funk, sympatyczni Szwedzi z Looptroop Rockers czy szalony Danny Brown - obiecałem sobie, że choćby nie wiem co - choćbym miał rzucać pracę w stylu Scarface'a z filmu "Żółtodzioby" - na kolejnej edycji już będę. Na szczęście obyło się bez tak drastycznych scen, udało mi się dopiąć swego - wprawdzie nie w stu procentach, albowiem w sobotę musiałem już zmykać - i w piątek wieczór znalazłem się w stolicy. Oto, co tam zobaczyłem i usłyszałem...

wydarzenie
dodano: 2015-03-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po udanym ubiegłorocznym debiucie Red Bull Music Academy Weekender powraca do Warszawy! Miejski festiwal, który do tej pory odwiedził również Madryt, Sztokholm, Tokio, Belfast i Wiedeń prezentuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W centrum stolicy w ciągu 3 dni na 5 scenach zjawi się ponad 30 artystów w unikalnych kooperacjach, na niezwykłych koncertach i w porywających setach oraz live-actach. Coś dla siebie znajdą też fani rapu - usłyszymy premierowo nowy projekt Alkopoligamii pt "Albo Inaczej", duet HV/Noon wraz z gośćmi, W.E.N.Ę. z Electro-Acoustic Beat Sessions czy reprezentanta MMG Stalleya!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2014-06-11 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam zdjęcia z pierwszego dnia Red Bull Music Academy Weekender Warsaw, dziś mamy dzień drugi, czyli to, co pod PKiN działo się w sobotę, gdy na scenach pojawili się m.in. Looptroop Rockers, Onra czy Mikromusic...

dodano: 2014-06-10 18:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W miniony weekend pod warszawskim Pałacem Kultury mieliśmy prawdziwe muzyczne święto w postaci multigatunkowego festiwalu Red Bull Music Academy Weekender. W trakcie dwóch dni na scenach zaprezentowali się tacy artyści jak Looptroop Rockers, Danny Brown, Dam-Funk, Brodka XS, Onra, Kamp! czy Niewidzialna Nerka Na Żywo. My oczywiście również tam byliśmy i dziś mamy dla Was fotorelację z pierwszego dnia, zawierającą m.in. występy Danny'ego Browna, Dam-Funka i Niewidzialnej Nerki z udziałem Włodiego, Vienia czy Rasa. Przypominamy też, że wśród płyt, które do soboty możecie u nas zamawiać znajdują się także albumy Danny'ego Browna oraz wspólny krążek Snoop Dogga z Dam-Funkiem!

wydarzenie
dodano: 2014-05-12 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

'Warszawa festiwalami stoi" można powiedzieć, patrząc na to, że dopiero co dochodzimy do siebie po emocjach związanych z Warsaw Challenge, za miesiąc czeka nas Orange Warsaw Festival... a wcześniej event sporego kalibru szykuje Red Bull.

"Red Bull Music Academy Weekender do tej pory odwiedził Madryt, Sztokholm i Tokio, teraz przyszedł czas na Warszawę! Festiwal, na którym usłyszycie najciekawszych artystów współczesnej muzyki i będziecie świadkami unikalnych kolaboracji, opanuje teren stołecznego Pałacu Kultury i Nauki. Cztery sceny ugoszczą ponad 30 występów, których wspólnym mianownikiem będą świeżość i charyzma." - czytamy w informacji prasowej. Pisaliśmy Wam już o tym, że na festiwalu zaprezentuje się charyzmatyczny Danny Brown, dziś mamy informacje o kolejnych ciekawych postaciach, wśród których dobrze znani Szwedzi z Looptroop Rockers, będący świeżo po wspólnym albumie ze Snoop Doggiem Dam-Funk czy reprezentacja Niewidzialnej Nerki!