HV/Noon

HV/Noon

video dnia
dodano: 2015-09-09 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Ubiegłoroczny projekt HV/Noon doczekał się kolejnego klipu, tym razem do numeru z gościnnym udziałem toruńskiego rapera Małpy.

wydarzenie
dodano: 2015-03-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po udanym ubiegłorocznym debiucie Red Bull Music Academy Weekender powraca do Warszawy! Miejski festiwal, który do tej pory odwiedził również Madryt, Sztokholm, Tokio, Belfast i Wiedeń prezentuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W centrum stolicy w ciągu 3 dni na 5 scenach zjawi się ponad 30 artystów w unikalnych kooperacjach, na niezwykłych koncertach i w porywających setach oraz live-actach. Coś dla siebie znajdą też fani rapu - usłyszymy premierowo nowy projekt Alkopoligamii pt "Albo Inaczej", duet HV/Noon wraz z gośćmi, W.E.N.Ę. z Electro-Acoustic Beat Sessions czy reprezentanta MMG Stalleya!

dodano: 2015-01-24 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 34)

Ranking ma na celu przelot przez pięćdziesiąt wybranych wydawnictw, które ukazały się w polskim rapie w ubiegłym roku. Od siebie chciałbym dodać, że każdą z tych płyt warto sprawdzić, a kolejność ma tak naprawdę subiektywne i drugorzędne znaczenie i nie stanowi oficjalnej linii redakcji. Miejsca 50-46 stanowi pięć "bonusowych" pozycji, na których znajdują się albumy instrumentalne, czasami nawet tylko luźno związane z hip-hopem. Od miejsca 45. zaczynają się pozycje "właściwe", które obejmują zarówno albumy dostępne w oficjalnej dystrybucji, jak i nielegale, epki i mixtape'y. Zapraszam.

[Krystian w naszej redakcji zajmuje się przede wszystkim polskim rapem, a poza mainstreamem śledzi również mniej wyeksponowane rejony podziemia, trzymając cały czas rękę na pulsie. W samym 2014 roku słuchał imponującej liczby prawie 120 polskich albumów, co pozwoliło mu ułożyć poniższe subiektywne top 50, które dostawać będziecie przed najbliższe 5 dni a które ja sam przeczytałem z ciekawością. Przegląd to bowiem dość obszerny i przekrojowy, do sprawdzenia którego zapraszamy, zapowiadając zarazem, że to oczywiście nie koniec naszych podsumowań tego, co działo się w polskim rapie w roku 2014 a wręcz przeciwnie - jeszcze trochę przed Wami - przyp. Mateusz Natali]

No to dobrnęliśmy do końca - przed Wami czołowa dziesiątka zestawienia...

video
dodano: 2014-12-11 17:32 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

HV/NOON - NADWAŻKOŚĆ (MISIA FURTAK)

Dziś otrzymaliśmy kolejny klip promujący wydawnictwo duetu Hatti Vatti/Noon. Bardzo klimatyczny obraz miasta nocą powstał do numeru "Nadważkość", w którym gościnnie wystąpiła wokalistka Misia Furtak.

dodano: 2014-12-03 00:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Wspólny projekt Hatti Vatti oraz Noona promowany był dość enigmatycznie i tajemniczo a my do końca nie wiedzieliśmy czego się po nim spodziewać. Teraz dostajemy już całość a duet producentów na swój materiał zaprosił takich gości jak Eldo, Jotuze, O.S.T.R., Małpa czy Hades.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-11-24 11:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

HV/NOON - "WILK" (ELDO)

Dlaczego: Ile to już lat minęło od kiedy ostatnio słyszeliśmy Eldo na bicie Noona? Wyczekiwana okazja trafia nam się przy okazji premiery projektu HV/Noon a "Wilk" został dodatkowo zobrazowany klipem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-04 13:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj pisaliśmy Wam o tajemniczym projekcie HV i Noona, który pojawi się jeszcze w tym miesiącu i prezentowaliśmy trailer, na którym słychać fragment numeru z O.S.T.R.'em. Dziś swoją obecność na płycie ujawnił kolejny gość i to nie byle jaki, bo mający na koncie liczne kultowe już kooperacje z Noonem - Eldo!

Tagi:
dodano: 2014-11-03 16:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

HV/Noon czyli Piotr Kaliński i Mikołaj Bugajak. Dostaliśmy dziś tajemniczy trailer tego równie tajemniczo zapowiadającego się projektu, który na 24 listopada szykuje projekt "99". A w nim - fragment numeru, w którym pojawi się O.S.T.R.!