Sean Strange

Sean Strange

wydarzenie
dodano: 2015-06-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej kempowej odsłonie pojawiło się kilku graczy z różnych zakątków świata. Na pierwszy ogień gracz z charakterystycznym flow i szczerymi tekstami, mający na swoim koncie współpracę z wieloma liczącymi się postaciami, takimi jak duet producencki Snowgoons czy PMD z legendarnego składu EPMD. Reprezentujący Nowy Jork autor wielu świetnych projektów, raper Sean Strange dołącza do line-upu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-05 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Wszyscy fani EPMD, a szczególnie Parrisha Smitha, nadchodzące dwanaście miesięcy mogą potraktować jako wyjątkowe. Od dawna bowiem PMD nie rozpieszczał nas taką ilością muzyki, jaką planuje rzucić nam w 2013. O solówce "Handle Your Bussiness" wiedzieliśmy już wcześniej, a Nowojorczyk obiecał nam, że dostaniemy ją 5 maja razem z DVD dokumentującym trasę Hit Squadu z 2012. To jednak nie wszystko. Jeszcze przed premierą "Handle Your Bussiness" możemy spodziewać się materiału zatytułowanego "Welcome To The Goondox".

dodano: 2011-12-29 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 10)


The Goondox feat. Sean Strange, PMD, Swollen Members, Jus Allah, Snowgoons... - Raps Of The Titans (2011)

Dlaczego: Jeden track. Zwrotki: Sean Strange, PMD, duet Swollen Members, Jus Allah, Impakt, ODoub, Klee Magor, Virtuoso, Meth Mouth, dwie trzecie składu Psych Ward oraz Jaysaun. Refren: Sean Strange i Bundy. Produkcja: Snowgoons. Obsady posse cutów bywają zaskakujące, ale żeby w jednym utworze zgromadzić taką ekipę?! Brawa! Czysty ogień!