Maro Music

Maro Music

video
dodano: 2023-06-23 16:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Do sieci trafił właśnie nowy teledysk promujący płytę Maro Music "REJECTS". Obrazek został nakręcony do numeru "Gumdrops" z gościnnym udziałem nietuzinkowej legendy - Kool Keitha, reprezentanta nowojorskiej sceny aktywnego niezmiennie od lat '80.

dodano: 2022-06-11 13:29 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Długo wyczekiwany projekt REJECTS już dostępny w serwisach streamingowych! Digitalną premierę albumu poprzedziły dwa single z klipami - “Never Give Up” z udziałem Deadly Hunta i “Throwback Boogie” z Ghostface Killah oraz Raekwonem. REJECTS to fabularny audio musical, który opowiada historię osadzoną w brutalnej i dystopijnej rzeczywistości. Zaproszeni do udziału w projekcie artyści, wcielili się w role mieszkańców tego świata, a słuchacz towarzyszący Maro będzie mógł poznać ich nietypowe historie. Wśród nich, oprócz wcześniej wspomnianych członków legendarnego zespołu Wu-Tang Clanu i brytyjskiego rapera Deadly Hunta, pojawiają się między innymi: P Money, Awich, Kool Keith, Killah Priest i Cappadonna.

wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2022-05-05 14:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 7)
fot. mixone

Przez lata stał w cieniu, mimo że osiagnięciami mógłby obdzielić autobus producentów. Marek Walaszek w końcu zdecydował się postawić na siebie i stworzył postapokaliptyczny hip-hopowy musical zapraszając do niego m.in. Raekwona, Ghostface Killah czy Kool Keitha! Przeczytajcie trochę o początkach, trochę o zagranicznych współpracach, a przede wszystkim szerzej o nadchodzącym projekcie "Rejects".

dodano: 2022-04-07 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Maro - polski producent, znany m.in. ze współpracy z czołówką świata muzycznego i zagranicznymi muzykami - zapowiedział za pośrednictwem social mediów autorski projekt pt. “Rejects”. Udzielili się na nim artyści z całego świata - wśród nich członkowie legendarnego Wu-Tang Clanu - Ghostface Killah i Raekwon, Deadly Hunta czy jedna z ikon brytyjskiego rapu - P Money. Z trailera albumu wynika, że jego premiera odbędzie się już w czerwcu. Wkrótce możemy spodziewać się pierwszego singla. Projekt można śledzić na dedykowanym mu profilu Instagramowym - @rejects.tech.