Homework

Homework

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-09-21 11:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 1)

"Mr Pistol Popper" to kolejny singiel od Homexa, promujący jego album ''HX'', który ukazał się 14 września, nakładem labelu Homerun. Za warstwę tekstową, muzyką i wizualną teledysku odpowiada w pełni autor krążka. Podkarpackiego rapera wspierają na albumie także producenci Embeatz, Gibbs, Loko i Korzeń. Już teraz można zamówić album "HX" na stronie www.homex-hx.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-31 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex x Gibbs - Spadam w góre spadam w dół (Official Video)

"Spadam w górę, spadam w dół" to kolejny singiel promujący "HX" - nadchodzącą płytę podkarpackiego rapera Homexa, której premiera planowana jest na wiosnę tego roku. Za bit w utworze odpowiada reprezentant Ganja Mafii, Gibbs. Klip został zrealizowany wspólnymi siłami przez Czaplet Bros, Kamila Krawca i samego Homexa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-12-24 16:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)

Homex - Yangcy (Prod. Lokobeats)

"Yangcy" to druga po "HX. (Introduction)" zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Homexa "HX". Bit w "Yangcy" został wyprodukowany przez Lokobeats, zaś za reżyserię i montaż klipu odpowiedzialny jest sam raper. Album "HX" zostanie wydany na wiosnę 2015 nakładem labelu Homerun.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-12-03 14:30 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - HX. (Introduction)

"HX. (Introduction)" autorstwa Homexa to pierwsza zapowiedź "HX" - najnowszej płyty podkarpackiego rapera, znanego m.in. z wydanej przez Fandango Records płyty "Homework". Za muzykę, słowa i rap odpowiada sam artysta, utwór nagrano w Homerun Studio, zaś obraz zrealizowany został przez Wojciecha Sierżęgę i grupę Czaplet Bros. Premiera "HX" została ustalona na wiosnę 2015, a album zostanie wydany w labelu Homerun, którego właścicielem jest sam Homex. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-03 13:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - Wyszedłem na spacer (Moon Walk Shot #2)

Podkarpacki raper Homex nie próżnuje. Dwa tygodnie po premierze pierwszego "Moon Walk Shot" po raz kolejny zabiera słuchaczy na kosmiczny spacer podrasowany mocną dawką muzyki. W drugiej części cyklu raper prezentuje swoje umiejętności na instrumentalach z utworu "Checc Me Out" Nipseya Hussle'a oraz "The Hope" Fabolousa. W ramach przypomnienia: "Moon Walk Shot" to cykl video, który prezentuje spontaniczne nagrania Homexa przybliżając i wprowadzając Was w klimat jego płyty, która ukaże się pod koniec 2014 roku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-08-13 15:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - Moon Walk Shot #1

Po wydaniu autorskiego albumu „Homework” na początku 2014 i niedawnym opuszczeniu szeregów Fandango Records, podkarpacki raper Homex nie ma wcale zamiaru siedzieć bezczynnie. Dlatego też prezentuje Wam pierwszy odcinek z serii "Moon Walk Shot". Jest to cykl video, który będzie prezentował spontaniczne nagrania Homexa przybliżając i wprowadzając Was w klimat jego płyty, która ukaże się pod koniec 2014 roku. Tym razem do czynienia mamy z utworem nagranym pod produkcje 20syla "Ongoing Thing" i Clamsa Casino "I'm God".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2014-06-23 17:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
Homex

Kiedy tego samego dnia Webber wysyła ci wiadomość z propsami a Miuosh proponuje kontrakt, nie możesz być przypadkowym twórcą. Bohater wywiadu swoją pozycję na podkarpackiej scenie budował długo – opłacało się, wszak dzisiaj uznawany jest za jednego z jej czołowych przedstawicieli. Jednak dopiero od niedawna może być kojarzony przez szersze grono słuchaczy, a to za sprawą wydanej w Fandango Records płyty „Homework”. Zapraszamy na wywiad z twórcą tego albumu, Homexem – raperem, producentem, instrumentalistą i właścicielem Homerun Studio.

dodano: 2014-03-27 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Homework", czyli najnowsze wydawnictwo Fandango Records, to album zawierający 14 premierowych numerów wyprodukowanych przez samego Homexa. Jedynymi gośćmi, co było celowym zamysłem są dj'e - 5L, Anton, Godnek oraz Noriz. Album utrzymany jest wokół klasycznych brzmień, wokół ponieważ Homex często zaskakuje akustycznym brzmieniem pianina, którego to kompozycje wykonywane na tym instrumencie są również jego autorstwa. Często łamie też konwencje brudnego, klasycznego brzmienia sięgając po nietypowe podziały rytmiczne, jak i brzmienia syntezatorów.

Gatunek w jakim można go usadowić to new golden age - mocne bębny, gruby bass łamany trzeszczącymi samplami z dodatkiem akustycznych brzmień i syntezatorów. Jego produkcje plus brudny wokal, dużo rymów, różna tematyka, pasja i serce jaką autor wkłada w muzykę tworzą klimat na Homework, który stanowi mocny debiut rapera z Łańcuta.

Tagi: