Fandango

Fandango

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-10 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Fandango Records prezentuje utwór "Rio" promujący solowy album Miuosha "Pan Z Katowic", którego premiera już 25 września. Po czterech teledyskach katowicki raper tym razem w formie audio upublicznia ostatni przedsmak płyty, która ujrzy światło dzienne już za 2 tygodnie. W sklepie Fandango Records oraz na preorder.pl trwa przedsprzedaż limitowanej, numerowanej wersji albumu z autografem artysty, plakatem i vlepkami.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2014-06-23 17:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
Homex

Kiedy tego samego dnia Webber wysyła ci wiadomość z propsami a Miuosh proponuje kontrakt, nie możesz być przypadkowym twórcą. Bohater wywiadu swoją pozycję na podkarpackiej scenie budował długo – opłacało się, wszak dzisiaj uznawany jest za jednego z jej czołowych przedstawicieli. Jednak dopiero od niedawna może być kojarzony przez szersze grono słuchaczy, a to za sprawą wydanej w Fandango Records płyty „Homework”. Zapraszamy na wywiad z twórcą tego albumu, Homexem – raperem, producentem, instrumentalistą i właścicielem Homerun Studio.

video
dodano: 2013-09-29 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 9)

"Światło" to najnowszy singiel promujący wspólny album Miuosha i Onara. Nagranie zostało wyprodukowane przez Sherlocka. Za zdjęcia do klipu odpowiada Damian Bieniek. Album "Nowe Światło" w przedsprzedaży w wersji kolekcjonerskiej dostępny jest na www.preorder.pl oraz www. sklep.fdgrec.com. Premiera 18 października.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-20 18:29 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Od dzisiaj za pośrednictwem oficjalnego sklepu Fandango Records oraz na Preorder.pl można zamawiać najnowszy album Miuosha w przedsprzedaży. "Prosto przed siebie" to czwarte solowe wydawnictwo Miuosha, katowickiego rapera obecnego na polskiej scenie od przeszło 10-ciu lat. Autor wydanego w 2011 roku albumu „Piąta Strona Świata”, który pod koniec wakacji osiągnął status Złotej Płyty przygotował nowy projekt zatytułowany „Prosto Przed Siebie” będący kontynuacją drogi obranej na wcześniejszej płycie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-07-10 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 20)


Według wcześniejszych zapowiedzi, katowicki raper HST, wokół którego osoby ostatnio narobiło się trochę zamieszania, publikuje kolejny numer ze swojego nadchodzącego albumu. "Ostatni gasi światło" już wkrótce...