Miuosh "Prosto przed siebie" - ruszyła przedsprzedaż

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-20 18:29 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Od dzisiaj za pośrednictwem oficjalnego sklepu Fandango Records oraz na Preorder.pl można zamawiać najnowszy album Miuosha w przedsprzedaży. "Prosto przed siebie" to czwarte solowe wydawnictwo Miuosha, katowickiego rapera obecnego na polskiej scenie od przeszło 10-ciu lat. Autor wydanego w 2011 roku albumu „Piąta Strona Świata”, który pod koniec wakacji osiągnął status Złotej Płyty przygotował nowy projekt zatytułowany „Prosto Przed Siebie” będący kontynuacją drogi obranej na wcześniejszej płycie.

Muzyka, tak jak w przypadku poprzedniego albumu, to odwołanie do klasyki gatunku, a udziały gościnne takich osobistości jak HiFi Banda, W.E.N.A., Pyskaty, Bisz, Ero (JWP/Bez Cenzury) czy współzałożyciela legendarnego zespołu Kaliber 44 - Joki, potwierdzają tylko poziom tego materiału.

Album można zamówić TUTAJ i TUTAJ.

Tagi: 

Tristissss
" a udziały gościnne takich osobistości jak HiFi Banda, W.E.N.A., Pyskaty, Bisz, Ero (JWP/Bez Cenzury) czy współzałożyciela legendarnego zespołu Kaliber 44 - Joki, potwierdzają tylko poziom tego materiału." Skąd wiesz panie redaktorze, jaki jest poziom tego materiału? Stwierdzasz to po tym, że na albumie są znani goście?
ff
to jest tzw notka prasowa chyba, bo tak samo jest na stronie gdzie można zamówić
kroz
Jak znowu ma bluzgać w co 3-cim zdaniu to kit z nim.
ss'
Czyżby ktoś jeszcze miał Miłosza za buca i chama ;> ja kiedyś zostałem skutecznie zniechęcony do słuchania czegokolwiek od niego, a przecież każdy raper ma 'coś na sumieniu' Bisz strzał w 10, gdyby wydał gdzie indziej, to bym kupił, smutne wykorzystanie Bisza dla nabicia sakwy, 3H
Poznański
Tak. Bisz został wykorzystany, wbrew jego woli ;] Zmuisli Go pod grożbą, zeby napić sakwę. Dali mu 1h na napisanie zwrotki i chłopak mając łzy w oczach nawinął ją w studiu...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>