HX

HX

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-09-21 11:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 1)

"Mr Pistol Popper" to kolejny singiel od Homexa, promujący jego album ''HX'', który ukazał się 14 września, nakładem labelu Homerun. Za warstwę tekstową, muzyką i wizualną teledysku odpowiada w pełni autor krążka. Podkarpackiego rapera wspierają na albumie także producenci Embeatz, Gibbs, Loko i Korzeń. Już teraz można zamówić album "HX" na stronie www.homex-hx.pl.

video
dodano: 2015-09-02 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
homex

"Dzwonię do Ciebie z pliku hajsu" to kolejny singiel od Homexa, zapowiadający jego album ''HX'', który ukaże się już 14 września i będzie wydany nakładem jego własnego labelu Homerun. Autor w znacznej większości odpowiada również za muzykę na krążku. Oprócz niego pojawiają się producenci tacy jak Embeatz, Gibbs, Loko i Korzeń. Już teraz można zamówić preorder na stronie www.homex-hx.pl gdzie do pierwszych 50 zamówień prezent w postaci instrumentalnej wersji albumu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-09 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - Od Greenwich do Greenwich

"Od Greenwich do Greenwich" to kolejna zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Homexa "HX". Za produkcję, rap, tekst i montaż wizualizacji odpowiedzialny jest sam raper. Album "HX" zostanie wydany już wkrótce nakładem labelu Homerun.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-31 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex x Gibbs - Spadam w góre spadam w dół (Official Video)

"Spadam w górę, spadam w dół" to kolejny singiel promujący "HX" - nadchodzącą płytę podkarpackiego rapera Homexa, której premiera planowana jest na wiosnę tego roku. Za bit w utworze odpowiada reprezentant Ganja Mafii, Gibbs. Klip został zrealizowany wspólnymi siłami przez Czaplet Bros, Kamila Krawca i samego Homexa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-12-24 16:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)

Homex - Yangcy (Prod. Lokobeats)

"Yangcy" to druga po "HX. (Introduction)" zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Homexa "HX". Bit w "Yangcy" został wyprodukowany przez Lokobeats, zaś za reżyserię i montaż klipu odpowiedzialny jest sam raper. Album "HX" zostanie wydany na wiosnę 2015 nakładem labelu Homerun.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-12-03 14:30 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - HX. (Introduction)

"HX. (Introduction)" autorstwa Homexa to pierwsza zapowiedź "HX" - najnowszej płyty podkarpackiego rapera, znanego m.in. z wydanej przez Fandango Records płyty "Homework". Za muzykę, słowa i rap odpowiada sam artysta, utwór nagrano w Homerun Studio, zaś obraz zrealizowany został przez Wojciecha Sierżęgę i grupę Czaplet Bros. Premiera "HX" została ustalona na wiosnę 2015, a album zostanie wydany w labelu Homerun, którego właścicielem jest sam Homex.