TMK Beats

TMK Beats

video
dodano: 2016-01-04 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Czarny Humor" to kolejny wideoklip promujący najnowszy album "CZARNE ŚWIATŁO", w powstanie którego zamieszani są Bazi, TMK Beatz oraz DJ Noriz. W wideoklipie usłyszycie oraz zobaczycie gościnny występ Eripe, Kojota oraz Penxa. "CZARNE ŚWIATŁO" zostało wydane 18 grudnia nakładem Brain Dead Familia. Płytę można przez cały czas zamawiać w sklepie Vulgarus.pl.

dodano: 2015-12-19 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje swoją najnowszą premierę. Album "CZARNE ŚWIATŁO", w którego powstanie zamieszani są Bazi, TMKBeatz oraz DJ Noriz, możecie już teraz odsłuchać w całości na oficjalnym kanale youtube Brain Dead Familia. Na albumie gościnnie usłyszycie m.in.: Eripe, Penxa, Peerzeta czy Delektę.

video
dodano: 2015-12-16 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kilka dni przed premierą albumu "Czarne Światło" krakowski raper Bazi publikuje one shot video do tytułowego utworu z płyty. Premiera odbędzie się już 18 grudnia. Płytę można zakupić przez cały czas w sklepie VULGARUS.

dodano: 2015-12-12 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia przedstawia promomix albumu "CZARNE ŚWIATŁO". W powstanie tego mrocznego i nieprzewidywalnego projektu zamieszani są Bazi, TMKBeatz oraz DJ Noriz. Premiera "CZARNEGO ŚWIATŁA" została zaplanowana na dzień 18 grudnia. Na płycie pojawiło się wielu gości, którzy położyli na płytę swoje gościnne zwrotki - wśród nich znajdziecie między innymi Eripe i Penxa z krakowskiej Patokalipsy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-01 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje swoją kolejną premierę! Już 18 grudnia 2015 roku spadnie na Was "Czarne Światło". Ten mroczny i nieprzewidywalny projekt przygotowywany był w tajemnicy przez trzy osoby powiązane z krakowską ekipą Hipocentrum. Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada TMK Beatz, a całości dopełnia DJ Noriz. Gościnnie dograli się członkowie Hipocentrum i Patokalipsy.

Tagi: