BDF

BDF

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2015-11-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia przedstawia drugi klip promujący nowy materiał WilkoŁaków (Opał i Phonic). Teledysk powstał do kawałka pt. "Wróżbita Łukasz". Premiera krążka "CzarNaKrew" już 4 grudnia 2015 roku. Zainteresowanych wydawnictwem zapraszamy na vulgarus.pl gdzie wystartował preorder płyty.

video
dodano: 2015-11-19 18:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Piąty klip promujący najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera. Teledysk autorstwa MVPclips daje wgląd za kulisy działalności artystycznej Słonia. Ujęcia powstawały w trakcie tworzenia albumu oraz na trasie koncertowej. Utwór PSS jest bonusowym trackiem na albumie, za bit odpowiada Pawko, a za skrecze Dj Soina. Album jest dostępny w sprzedaży w Empikach i na vulgarus.pl.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-22 03:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugie video promujące nadchodzący album Słonia, tym razem na bicie Matheo. "BDF" pojawi się już 2 października.

Tagi:
dodano: 2015-09-02 03:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Album "BDF" to kontynuacja dotychczasowych poczynań Słonia na polskiej scenie. Na albumie usłyszymy dawkę lirycznych anomalii, położonych na produkcjach krajowych producentów. Krążek składa się z 14 premierowych tracków autorstwa 9 producentów, a obok Słonia pojawi się 7 gości.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-22 22:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kilka tygodni temu na kanale BDF pojawił się klip Baziego, TMKBeatz oraz DJ Noriz'a. Jest to kolejna ekipa, którą pod skrzydła swojej wytwórni wziął Słoń. Jak zapowiada wytwórnia, "połączenie sił tej trójki zaowocuje mocnym, w pełni dopracowanym materiałem, który już niedługo uderzy w Polskę. Na "Czarnym Świetle" ciężkie, braggowe linijki przeplatają się z mrocznymi storytellingami, które dzięki basowemu wokalowi Baziego przenoszą słuchacza w całkowicie inny wymiar. Odwieczna dbałość o technikę, łączenie słów w długie i skomplikowane combosy oraz gościnne występy m.in. członków Hipocentrum i Patokalipsy dopełniają obrazu całości, który jawi się jako jeden z najbardziej oryginalnych nadchodzących projektów roku 2015."

Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada TMK Beatz. Całości dopełnia człowiek-zajawka, DJ Noriz, który zwiedził całą Polskę wzdłuż i wszerz nabierając doświadczenia u boku wiodących polskich wykonawców. Album zostanie wydany nakładem Brain Dead Familii. Poniżej sprawdzicie teledysk do numeru "Asylum".