Eljot Sounds

Eljot Sounds

recenzja
dodano: 2017-08-14 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Planet ANM to na tle całej polskiej rapowej sceny niesamowity oryginał. Może nie wyróżnia go wizerunek, w kwestii liryki nie jest człowiekiem odkrywczym, jak sam jednak nawija „nadrabia wkurwieniem i szczęką z metalu”. Wracając po trzech latach, stara się udowodnić, że domniemana „klątwa Aptaunu” to tylko mit. „Flashback” to rozliczenie z przeszłością i spore zaskoczenie. Jeśli oczekiwaliście kolejnego „Pasa Oriona”, powinniście zweryfikować swoje oczekiwania. Już na początku września usłyszycie wszyscy, Planet ANM wraca!

kategorie:
dodano: 2014-11-28 13:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Po nadzwyczaj ciepło przyjętym "Pasie Oriona", który był wydawnictwem undergroundowym wspieranym przez Aptaun Records, Planet ANM i EljotSounds, czyli klasyczny duet mc-producent, debiutują na rynku, wydanym tym razem w oficjalnym obiegu, albumem pt. "Universum".
"Universum" to swoista kontynuacja i kolejny koncepcyjny przystanek na drodze Planeta, którą zapoczątkował pierwszym solowym albumem pt. "Konstelacja".

video
dodano: 2014-09-03 18:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Aptaun Records ujawnia nowych artystów w swoich szeregach. Mowa o klasycznym duecie mc/producent - Planet ANM/EljotSounds, autorach "Pasa Oriona" wydanego za pośrednictwem tej wytwórni w 2013 roku w ramach inicjatywy Aptaun Support. Ich pierwsze legalne wydawnictwo pt. "Universum" pojawi się na sklepowych półkach jesienią/zimą 2014 roku. Dziś prezentujemy pierwszy promujący ten album klip, zrealizowany do utworu "Mroczny rycerz", a już wkrótce ma zostać ujawniona dokładna data premiery płyty oraz uruchomiona zostanie jej przedsprzedaż.

dodano: 2013-11-22 14:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dwa kolejne odcinki Flip That Shit, inicjatywy stworzonej przez Agencję promocji Onest Promo. Tradycyjnie już, w każdym z odcinków usłyszycie trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. W trzecim odcinku czas na Eljot Sounds, Złote Twarze, Szura, zaś w czwartym Zbyla, Ka-meala oraz Space Drummę.