Flip That Shit

Flip That Shit

dodano: 2013-11-22 14:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dwa kolejne odcinki Flip That Shit, inicjatywy stworzonej przez Agencję promocji Onest Promo. Tradycyjnie już, w każdym z odcinków usłyszycie trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. W trzecim odcinku czas na Eljot Sounds, Złote Twarze, Szura, zaś w czwartym Zbyla, Ka-meala oraz Space Drummę.

dodano: 2013-10-19 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Agencja promocji Onest Promo zaprezentowała kolejny odcinek Flip That Shit. Przypominamy, że sezon będzie się składać z 12 epizodów. W każdym z nich usłyszycie trzech producentów, którzy wezmą na warsztat jeden sampel i wyrzeźbią z nich trzy różne bity. W drugim odcinku swoje umiejętności zaprezentował Nowik, Wezyr oraz Morte.

dodano: 2013-09-27 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Agencja promocji Onest Promo właśnie pracuje nad nową, ciekawą inicjatywą, w której mogą wziąć udział wszyscy utalentowani producenci. Na czym polega pomysł? Flip That Shit to seria, której każdy sezon będzie się składać z 12 epizodów. W każdym odcinku usłyszycie trzech producentów, którzy wezmą na warsztat jeden sampel i wyrzeźbią z nich trzy różne bity. Czujesz, że to wyzwanie odpowiednie dla Ciebie?