Aptaun Support

Aptaun Support

dodano: 2013-03-18 18:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 0)

„Famous Party” markowany logiem Aptaun Support to typowo imprezowy mix niespełna 60 minut najlepszej muzyki przeznaczonej do tańca starannie wyselekcjonowanej i oskreczowanej przez reprezentantującego Białystok i doskonale znanego rezydenta wielu imprez – Dj'a Fejma jednego z AS'ów Aptaunu. To mix odmulający każdą imprezę, składający się z dynamicznie pomiksowanych utworów w klimacie Urban Club Music okraszonych  masą remixów, blendów i skreczy.

dodano: 2013-02-24 21:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 2)

Po niespełna 2 miesiącach zabawy w tej edycji AS2, wreszcie dobrnęliśmy do końca. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, zarówno tym którzy zostali zwycięzcami, jak i tym którzy musieli obejść się smakiem. W szczególności natomiast dziękujemy tym, którzy biorąc udział i nie będąc wśród wyróżnionych, nie tracą zajawki przyjumjąc nasz SUBIEKTYWNY wybór z pogodą ducha i pokorą! Wasz czas jeszcze nadejdzie ...

Do rzeczy jednak. Kto wygrał konkurs dla producentów? Bardzo staraliśmy się wybrać osobę totalnie nie znaną i uniknąć zarzutów o kolesiostwo i nepotyzm ze strony sfrustrowanych przegranych. Bardzo. "Niestety" jednak najbardziej spodobał się remix producenta, który nie tylko wygrywał w przeszłości wiele konkursów (w tym i naszych), ale i współpracował z naszymi artystami. Cóż poradzić. Mamy do tego prawo ...

video
dodano: 2013-02-11 15:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 4)

Żyt Toster - Zmiana Gry (feat. PeeRZet - prod. Wezyr) OFFICIAL VIDEO

Aptaun Records i Aptaun'Clothing'Elite z dumą prezentuje 3 klip promujący album Żyta Tostera pt. "5 miejsc po przecinku", którego limitowany nakład 500 egzemplarzy zniknął z AptaunSklepu w ekspresowym tempie. Realizacją klipu do utworu "Zmiana gry" z gościnnym udziałem PeeRZeta, podobnie jak w przypadku 2 wcześniejszych teledysków, zajął się duet: Wojtek Koziara & Andrzej Salomon.

dodano: 2013-01-27 14:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 8)

Nie mamy zamiaru ukrywać, że wybór nie był prosty. W I konkursowej części tej edycji Aptaun Support przyszło do nas ponad 600 maili, z których wyróżniliśmy ponad 100, spotykając się jednocześnie z krytyką, jak i zarzutami ze strony "przegranych" uczestników. Cóż, zawsze podkreślaliśmy iż nasze wybory są czysto subiektywne, a jak wiecie ... "gustibus non est disputnadum". Nie zrażajcie się więc i życzymy powodzenia już za rok!

video
dodano: 2013-01-11 14:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 2)

Żyt Toster - Zaniedbania (prod. Eigus) OFFICIAL VIDEO

Aptaun Support i Aptaun'Clothin'Elite mają przyjemność zaprezentować drugi klip do wyprodukowanego przez Eigusa utworu "Zaniedbania" - pochodzącego z albumu Żyta Tostera "Pięć miejsc po przecinku", wydanego w formie "nielegala" za pośrednictwem Aptaun jako efekt zwycięstwa w konkursie AS.

video
dodano: 2012-12-30 15:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 3)

Oxon - Bohater (prod. Skaju)

"Ostatni, 6 z kolei, AS to postać niebanalna. Podąża swoją drogą, w sposób bezkompromisowy i konsekwentny świadomie budując swoją pozycję na scenie. Członek kolektywu Hipocentrum. Świeży, uniwersalny i perspektywiczny... Oxon!" - razem z ujawnieniem ostatniego ASa 2 edycji dostajemy jego najnowszy teledysk, pierwszy singiel zapowiadający nowy album.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-29 17:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 1)

Projekt Ganges - Dolph Lundgren (prod. Witzky, cuty Dj Wholist)

Tegoroczna akcja Aptaun Support 2 leci już pełną parą i po Ensonie, Dj Krugu, Planecie ANM i Nerwusie, poznaliśmy dziś piątego ASa, którym jest Wergawer. Z tej właśnie okazji Wer będący 1/2 Projektu Ganges przygotował premierową niespodziankę - numer Projekt Ganges - Dolph Lundgren (prod. Witzky, cuty Dj Wholist). A już jutro ostatni AS z wybranego przez Aptaun składu, który również przygotował premierową niespodziankę. Potem już tylko konkurs dla Was ...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-25 18:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 3)

W dniu dzisiejszym już po raz drugi zmierzymy się z akcją Aptaun Support, która w zeszłym roku, ku naszej radości i dumie, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony. Setki maili, nagranych zwrotek, remixów, cutów i beatbox'owych popisów wyłoniły zwycięzców, którzy dołączyli do grona wspieranych przez nas ASów. Z niemałą obawą (kupa pracy), ale i z rosnącą ciekawością i nadzieją oczekujemy części konkursowej, która rozstrzygnie kto z Was uzupełni ekipę AS2 składającą się obecnie z 6 osób (4 Mc's, 1 Dj, 1 Producent), które wybraliśmy sami wertując przepastne zasoby sieci. Nie musimy Was chyba przekonywać, że warto, więc tylko przypomnimy:

dodano: 2012-11-23 14:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 4)

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym album drugiego z ASów (a zarazem drugiego z Młodych Wilków), obok Żyta Tostera, trafia do sprzedaży w ramach preorderu za pośrednictwem naszego Aptaun Sklepu.

Tym razem również, jak w przypadku "5 miejsc po przecinku", album wydany będzie w ściśle limitowanej ilości  w niezwykle estetycznym i stylowym 3-skrzydełkowym digipacku przeznaczonym dla kolekcjonerów i fanów twórczości Beeresa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-11-16 15:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 12)

To już najwyższy czas by ogłosić to oficjalnie. Już 6.12 swoją premierę w sieci będzie miał "Klub Wyklętych Futurystów". Tym samym Beeres jako drugi z ASów, po Życie Tosterze, wyda swój materiał w formie "nielegala" za pośrednictwem www.aptaun.pl. Płyta trafiła do tłoczni, także już 22.11 Aptaun Records rozpocznie preorder KWF, którą w bardzo estetycznej fizycznej wersji znajdziecie w limitowanej ilości TYLKO w Aptaun Sklepie.

dodano: 2011-12-28 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)
"Aptaun Support to inicjatywa zrzeszająca utalentowanych i pełnych pasji artystów poruszających się w ramach różnych elementów hip-hopu - nie tylko raperów, ale również dj'i, producentów czy beatboxerów." - tymi słowami rozpoczyna się informacja o najnowszej akcji zaprzyjaźnionego z nami Aptaunu.

Jesteście ciekawi co jeszcze się za nią kryje?