Popkiler Młode Wilki 4

Popkiler Młode Wilki 4

video
dodano: 2015-07-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Zanim otrzymacie wspólny utwór oraz płytę Wilków pora na nowy element w tej edycji - Cyphery. Samą formułę kojarzyć możecie z kultowej akcji BET Cypher, corocznych odsłon XXL Freshmen czy też polskich wersji, wprowadzanych przez High Time lub Brudne Południe. Cyphery to hip-hopowa esencja i ponowne wysunięcie rapera na pierwszy plan. To odmiana od studyjnych nagrań i akcja live, w trakcie której kilku MC na jednym dość prostym i rytmicznym bicie serwuje nam porcję surowego rapu "na raz", mając pełną dowolność tego, jak się zaprezentować. Mogą przygotować wcześniej specjalne wejście, freestyle'ować, spontanicznie współpracować między sobą, ograniczeniem jest jedynie kreatywność a rap wydobyty jest z rozbuchanych aranżacji, chwytliwych refrenów i studyjnych efektów. Czysta nawijka i czyste umiejętności.

wydarzenie
dodano: 2015-06-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 12)

Sarius ('92)osiedlowa zadziorność, charakter, wkurwienie na otaczającą rzeczywistość to momentalnie rzucające się w uszy cechy tego pochodzącego z Częstochowy, wciąż głodnego Młodego Wilka. Wielu dziś porównuje Mariusza z młodym Ostrym, czy też nazywa się go wręcz "Ostrym w wersji 2.0" – nie będzie to nie na miejscu, zważywszy na jego uliczną bezkompromisowość, charyzmę, silny, agresywny głos, nienaganną technikę oraz inteligentne teksty będące sugestywnym, mocnym zapisem z obserwacji rzeczywistości.

wydarzenie
dodano: 2015-06-27 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 17)

Diset ('90)tego pochodzącego z Lublina artystę cechuje duża kreatywność, ambitne spojrzenie na muzykę i konkretna wizja swojej twórczości. Wojtek ma wypracowaną lekkość i melodyjność wokalu, przez co zdumiewająco łatwo przychodzi mu nie tylko wyśpiewywanie sobie refrenów, ale i… subtelne podśpiewywanie zwrotek, w których zarazem dba o wyrazistą i ambitną warstwę tekstową. Gładko odnajduje się na świeżych, newschoolowych produkcjach, przy tym stawia zarówno na ambitną elektronikę, jak i trapowe produkcje rodem z mainstreamu zza oceanu.