Diset czwartym Młodym Wilkiem Popkillera 4 (2015)!

wydarzenie
dodano: 2015-06-27 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 17)

Diset ('90)tego pochodzącego z Lublina artystę cechuje duża kreatywność, ambitne spojrzenie na muzykę i konkretna wizja swojej twórczości. Wojtek ma wypracowaną lekkość i melodyjność wokalu, przez co zdumiewająco łatwo przychodzi mu nie tylko wyśpiewywanie sobie refrenów, ale i… subtelne podśpiewywanie zwrotek, w których zarazem dba o wyrazistą i ambitną warstwę tekstową. Gładko odnajduje się na świeżych, newschoolowych produkcjach, przy tym stawia zarówno na ambitną elektronikę, jak i trapowe produkcje rodem z mainstreamu zza oceanu.

Raper zaliczył już obecność na legalnym krążku, dając wspólnie z Dannym utwór na głośną płytę producencką Pawbeatsa oraz pokazywał się już wcześniej gościnnie na kilku podziemnych produkcjach (m.in. dwa albumy Rasmentalismu oraz "Eklektyka" Quebonafide), przede wszystkim jednak kontynuuje cykl solowych albumów "High Definition", gdzie już druga część była dowodem ogromnego progresu i otwartej głowy. "Victoria i Pokój" jak na płytę wydaną w drugim obiegu (w ramach inicjatywy Aptaun Support) brzmi wyjątkowo świeżo, a mocne i bezkompromisowe teksty ("Bill Hicks"!), ciekawie realizowane inspiracje Kanye Westem i fakt, że Diset był producentem wykonawczym albumu, twórcą linii melodycznych i autorem tekstów gości udzielających się wokalnie, udowadniają, że lublinianin mierzy naprawdę wysoko. Dość wspomnieć, że przygotowywana właśnie i dopieszczana w detalach "High Definition 3: Drive" ma być utrzymana w klimacie starej analogowej elektroniki, nawiązując m.in. do Kavinskiego czy Daft Punk, co każe nam oczekiwać na nowe nagrania Wojtka z ogromnym zainteresowaniem.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan

Grafika: Adam Jędrzejczyk

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

adriano
pozytywne zaskoczenie. Props
ArkadiuszSynZbigniewa
Jak najbardziej zasłużone miejsce
TOMB SAMOZWANIEC
JEBAC TOMBA
SWTM
Guzior < Pan Czlajn
TOMB SAMOZWANIEC
CHYBA ŻARTUJESZ ŚMIECIU WSZYSTKO > TOMASZ CHADA > KING TOMP
ZiołoOG

Ciekawy zarówno muzycznie jak i lirycznie. Gość coraz bardziej odbiega w jakieś dziwne klimaty, ale na razie ma to swój uniwersalny smak i mam nadzieję, że tego nie przedobrzy.

masterp
Dawać Leha
PR
Miał by w 2013 zamiast hucza
noelo
w końcu jakiś dobry zawodnik, w ogóle to powinien być w poprzedniej edycji już
Serwoos
Widać, że stworzył to jakiś "allah" po konfiturze. Jeszcze na zdjęciu ma te cygańskie oczka, że on niby nic nie przeskrobał. Te młode surykatki to niewypał.
PR
yo
TakNo
Leha nie będzie beka bo spoko jest
why?
Miała być kozak ekipa a same łaki
Mr.Hype
Marne Prowo :v
ciki ciki slim szejdi
Diset Draiman props, czekam na nowe Disturbed
AfTR
Morfina 2.5 sie szykuje?
zezozol
Radio z polskim rapem z podziemia szczurownia.cba.pl

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>