Popkiller Młode Wilki 4 (2015) Cypher #1 - Guzior, Diset, Nieznanyklarenz, Otsochodzi (prod. Nerwus)

Zanim otrzymacie wspólny utwór oraz płytę Wilków pora na nowy element w tej edycji - Cyphery. Samą formułę kojarzyć możecie z kultowej akcji BET Cypher, corocznych odsłon XXL Freshmen czy też polskich wersji, wprowadzanych przez High Time lub Brudne Południe. Cyphery to hip-hopowa esencja i ponowne wysunięcie rapera na pierwszy plan. To odmiana od studyjnych nagrań i akcja live, w trakcie której kilku MC na jednym dość prostym i rytmicznym bicie serwuje nam porcję surowego rapu "na raz", mając pełną dowolność tego, jak się zaprezentować. Mogą przygotować wcześniej specjalne wejście, freestyle'ować, spontanicznie współpracować między sobą, ograniczeniem jest jedynie kreatywność a rap wydobyty jest z rozbuchanych aranżacji, chwytliwych refrenów i studyjnych efektów. Czysta nawijka i czyste umiejętności.

Pierwszy Cypher zresztą doskonale tę dowolność pokazuje - Guzior wjeżdża na freestyle'u, Diset wykorzystuje przejście w bicie i serwuje mocno dopracowaną zwrotkę, Nieznanyklarenz atakuje uszczypliwościami a Otsochodzi naturalnym luzem. Sprawdźcie sami, co z tego wyszło.

Cypher numer 2, wyprodukowany przez Lanka już w środę!

****

PRZYPOMINAMY TEŻ, ŻE WYSTARTOWAŁ PREORDER FIZYCZNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 4 (2015).

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

Za pomoc w nagraniu dziękujemy warszawskiemu klubowi BAL.
Zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan
Grafika: Adam Jędrzejczyk

Akcję Popkiller Młode Wilki 4 (2015) zrealizowaliśmy dzięki pomocy:
- UrbanCity www.urbancity.pl
- B3 Clothes www.b3befree.com
- Diamante Wear www.diamante-wear.com
- Otrabarwa www.facebook.com/OtrabarwaStudio

Patronat objęli:
- Narodowe Centrum Kultury www.nck.pl
- CGM.pl

epsin
niewazne jak bardzo bedziecie to pompowac, jest to straszne
ja
Ale kasztany bez flow OMG
Spiętedupki
Czy Wy wiecie na czym polegają Cyphery? Przecież mega fajnie to wyszło, czekam na kolejne :D
w
guzior bieda diset chociaż ma dykcję i da się go zrozumieć i do bitu płynie. ---- goście taką spinę mają, że mało się nie zesrają. #na siłę skoro po tylu latach ma tyle skillu co tu pokazał to niedziwne że jest nieznany. otsochodzi i diset o reszcie nie warto wspominać
qwertyuiop
coś poszło nie tak
ZiołoOG

Wyszło lepiej niż się spodziewałem, beat na skalę cypherów z FRESHMAN, niby prosty, ale ma ten magiczny element. Diset trochę zamulił, a szkoda, bo oczekiwałem, że da coś energicznego w stylu swoich dawnych kawałków, ale najlepiej go słychać z drugiej strony, a tak to najlepiej nawinął Otsochodzi, ale zawsze nawija tak samo i o tym samym praktycznie, jego rap szybko się nudzi i na młodego wilka się raczej nie nadaje.

Zioom
Pierwszy najlepiej I do tego na wolnym chyba polecial

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>