Czaper

Czaper

dodano: 2014-01-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jedenasty Krótki Strzał przynosi kolejną porcję luźnych numerów - są tu tracki od naszych Wilków, TomBa i Kubana, od formacji zDolne Przedmieście, Kocura, Pafarazziego, Wróbla oraz duet MiłyAtz/Czaper.

video
dodano: 2014-01-19 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

De2s feat. Hukos, Czaper, Dj Boycut - Qui sont les vrais? / prod. Greg/Miliony Decybeli

"Polska, Francja, ten sam ból", mawiał klasyk, lata lecą a my nadal otrzymujemy kooperacje na linii polsko-francuskiej. Tym razem to nowy teledysk promujący najnowszy album De2s „La vie est un featuring/Życie jest featuring'iem", który ukaże się w lutym 2014. Klip został zrealizowany przez De2s i Katypromo do kawałka „Qui sont les vrais?/Kto jest prawdziwy?" Ujęcia w całości były kręcone w Gnieżnie oraz w Białymstoku.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-01 11:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

CZAPER - Krwawy Atrament feat Dj SAB (prod. ĆMA)

Gnieźnienski MC Czaper, kojarzony m.in. z projektem Collegium Elemente, pracuje obecnie nad swoim albumem "Krew Na Rękach" a teraz prezentuje nam stworzony razem z producentem Ćmą i DJ-em SAB teledysk do numeru "Krwawy Atrament". Nietypowy, połamany bit i stylowa nawijka.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

CZAPER prod DOLUN - "Krzyż" official video

"CZAPER prod DOLUN" to projekt jeden mc i jeden producent. Przygotowują obecnie album "Krew Na Rękach" i z wielką przyjemnością zapraszają do sprawdzenia pierwszego video-singla z tej płyty. Produkcja planowana jest na rok 2013 jednak ze względu na niezależność nie ma podanych żadnych przybliżonych terminów. "Krzyż" brzmi naprawdę ciekawie, będąc stylową nowoczesną produkcją z pazurem. Bit odpowiednio buja karkiem a pewny, niski głos i wypracowany styl Czapera mogą się podobać.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-06-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
Pochodząca z Gniezna formacja Collegium Elemente narobiła w ubiegłym roku sporo zamieszania a jeden z jej singli, "Prestiż", dobija do 1,5 miliona wyświetleń. Teraz jeden z reprezentantów CE Czaper postanowił uderzyć solowo - na razie dostajemy pierwszy singiel wyprodukowany przez Doluna.