Krótki Strzał #11: TomB, Kuban, Pafarazzi, zDolne Przedmieście, Kocur...

Jedenasty Krótki Strzał przynosi kolejną porcję luźnych numerów - są tu tracki od naszych Wilków, TomBa i Kubana, od formacji zDolne Przedmieście, Kocura, Pafarazziego, Wróbla oraz duet MiłyAtz/Czaper.

TomB - Hot right now (CIACH #15)

Piętnasty Ciach i kolejny newschoolowy banger od TomBa z zapadającymi w pamięć linijkami. Na Ciach #7 nadal czekamy.

Kocur "Moja Krew" (prod. DonDe)

"Moja Krew" to singiel z nadchodzącej epki Kocura - "Mikrokosmos EP", która ukaże się tylko w wersji mp3, do darmowego ściągnięcia. Bit wyprodukował DonDe, miksem i masteringiem zajął się Zbylu, a klip nakręciła ekipa properspektywa.com.

Kuban - Elegancko

Luźny spontan puszczony od Kubana w oczekiwaniu na cały mixtape.

Pafarazzi - 06 SERPENTYNY, prod. Brudny Wosk (Prywatny Beef LP)

"Serpentyny" to kolejny numer bydgoskiego rapera promujący album "Prywatny Beef". Na płycie będzie można usłyszeć gości: Bisza oraz Oera z B.O.K czy Justynę Kuśmierczyk. Produkcją zajęli się kolejno SiwySiwek, Oer, Brudny Wosk, Złote Twarze i Fantom.

Wyskocz do tego! s.02 odc.08 - zDolne Przedmieście - Zawrzyj Gawre (prod. Nor)

"Zawrzyj Gawre" to  pierwszy video-singiel zapowiadający nowy album bielskiej ekipy zDolne Przedmieście - 'zDP2'. Wzięli w nim udział: Zwycięzca Pompuj Rap 3 - Uszer, LU, ADK, produkcją zajął się Nor.

MiłyAtz - Hengołwer (Czaper Remix)

Podziemny strzał z Gniezna, syntetyczny bit z southową perkusją i całkiem stylowa, giętka nawijka od gospodarza i Czapera, o którym już wam pisaliśmy.

Wróbel - Wychodze z duszy (prod. JB)

O Wróblu z Ełka już Wam kiedyś pisaliśmy, choćby przy okazji projektu ze Świerzbą, a teraz zapowiedział swój nowy mixtape "Freshman" i puścił nowy numer go promujący.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>