Dolun

Dolun

dodano: 2016-01-18 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Rekord i Cok opublikowali nowy utwór po latach zatytułowany "High Definition". Inny nasz Młody Wilk - Wiciu, również przypomniał się, tym razem za sprawą numeru w ramach składu NPS nagranego wraz z Badochą. Poniżej do sprawdzenia również m.in. nowy singiel z nadchodzącej płyty producenckiej Cokebeatza z gościnnym udziałem Igrekzeta.

dodano: 2013-05-02 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Dziewiąty odcinek piątego sezonu Rap One Shot to kawałek szykującego się do premiery "10" Rafi. Jeden z najbardziej stylowych i charakterystycznych raperów z Poznania wybrał numer zatytułowany "Zwycięstwo", który wyprodukował Dolun. Video możecie obejrzeć w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

CZAPER prod DOLUN - "Krzyż" official video

"CZAPER prod DOLUN" to projekt jeden mc i jeden producent. Przygotowują obecnie album "Krew Na Rękach" i z wielką przyjemnością zapraszają do sprawdzenia pierwszego video-singla z tej płyty. Produkcja planowana jest na rok 2013 jednak ze względu na niezależność nie ma podanych żadnych przybliżonych terminów. "Krzyż" brzmi naprawdę ciekawie, będąc stylową nowoczesną produkcją z pazurem. Bit odpowiednio buja karkiem a pewny, niski głos i wypracowany styl Czapera mogą się podobać.

Tagi: