Blady Kris

Blady Kris

dodano: 2015-03-29 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Lata mijają, dzieci się rodzą, nalefki się robią, hip-hop gra w głośnikach, a wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swój kolejny jubileusz. Hawajski syndykat wraz z zaprzyjaźnionymi ananasami wszelkiej maści swoje 8. urodziny świętuje w piątek 17 kwietnia w warszawskim klubie 55. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy; zagrają Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz specjalnie zaproszeni goście. Imprezę poprowadzi Proceente, afterparty rozkręcą DJ DTL oraz DJ Beredson. Na tych, którzy pojawią się w klubie, czeka moc hip-hopowych atrakcji, wydawnictwo Aloha Ent. do każdego zakupionego biletu dodaje gratis wybraną płytę CD*. Bilety na imprezę będą numerowane, warto zachować bilet, by móc wygrać jedną z nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów imprezy.

Mam dla Was również wyjątkowe zaproszenie na ten zacny melanż nagrane przez Proceente, Bladego Krisa, Quiza, Numera Raza! Jesteście ciekawi jak wyglądają etapy produkcji cytrynówki? Sprawdźcie sami:

dodano: 2014-07-19 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Do odsłuchu został dziś udostępniony cały album Bladego Krisa "Beatbox Rocker". Album „Beatbox Rocker" to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Blady Kris w całości odpowiada za warstwę muzyczną materiału, sam wyprodukował, zmiksował i zmasterował wszystkie utwory.

Album składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na "beżowej" płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast "błękitna" płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem.

dodano: 2014-07-11 12:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Blady Kris - Halo (HD)

Prezentujemy teledysk Bladego Krisa "Halo", czyli drugi singiel promujący debiutancki album artysty "Beatbox Rocker". Utwór został w całości skomponowany i wykonany przez Bladego Krisa. Za produkcję video odpowiada grupa BG Multimedia.

kategorie:
dodano: 2014-06-22 17:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album „Beatbox Rocker” to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Ogromny pływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.
Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-11 23:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Blady Kris - Beatbox Rocker (OFFICIAL)

Przedstawiamy pierwszy singiel promujący debiutancki album Bladego Krisa o tym samym tutyle - "Beatbox Rocker". Gościnnie w utworze występują członkowie grupy Waite A Minute, której Kris jest współzałożycielem. Poniżej porcja szczegółów o albumie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-28 12:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Blady Kris dołącza do ekipy Aloha Entertainment!

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do wytwórni Aloha Entertainment dołączył Blady Kris!
Jego debiutancki krążek "Beatbox Rocker" ukaże się już 28 czerwca.

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.

dodano: 2010-04-21 10:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


W kalendarzu wiosennych imprez, tegoroczna edycja znanego już doskonale w Polsce festiwalu Warsaw Challenge powinna być podkreślona na czerwono. Pojedynek b-boyów, freestylowców, pokazy parkour, beatboxu i co dla wielu z nas najważniejsze seria zapowiadających się smakowicie koncertów. To, że Popkiller ruszył dopiero teraz nie usprawiedliwiałoby tego, że nie daliśmy wam jeszcze pełnego zestawu artystów, których za friko będziecie mogli oglądać w Warszawie.