AlohaEnt

AlohaEnt

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-05 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Łysonżi Dżonson feat. DJ Grubaz - Space Jam (prod. Salvare)

Prezentujemy kolejny singiel zapowiadający projekt "Browka Szpinak". Kawałek "Space Jam" Łysonżi Dżonson dedykuje ludziom, z którymi zaczynał swoją przygodę z rapem. Muzykę wyprodukował Salvare, a skrecze dołożył DJ Grubaz. Klip zdjęciowy powstał we współpracy z marką Windy Haze Clth. oraz Dobrekino Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-04 18:39 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

„Zupynalefkisplify” to tytuł trzeciego solowego albumu Proceente, warszawskiego rapera, hip-hopowego aktywisty i właściciela wydawnictwa Aloha Entertainment. Praca nad płytą trwała półtora roku i zaowocowała kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi utworami, które przenoszą słuchacza w specyficzny świat Proceente. 

Wielkim atutem albumu, który Proceente uważa za najlepszy w swojej dotychczasowej twórczości, jest warstwa muzyczna wyprodukowana przez najlepszych beatmakerów w branży. Większość bitów „wysmażył” Stona, ale swoje „trzy grosze” dołożyli też patr00, Erio, Wojak00, Quiz, SB oraz Expe. Proceente zaprosił do współpracy przy projekcie znakomitych gości; których ksywki będą stopniowo prezentowane w najbliższych tygodniach. Płyta „Zupynalefkisplify” została zrealizowana w Erem Studio przez Staszka Koźlika, który odpowiada również za miks wszystkich utworów. Masteringiem zajęli się mistrzowie ze AS One Studio.

dodano: 2014-07-19 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Do odsłuchu został dziś udostępniony cały album Bladego Krisa "Beatbox Rocker". Album „Beatbox Rocker" to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Blady Kris w całości odpowiada za warstwę muzyczną materiału, sam wyprodukował, zmiksował i zmasterował wszystkie utwory.

Album składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na "beżowej" płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast "błękitna" płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-28 12:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Blady Kris dołącza do ekipy Aloha Entertainment!

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do wytwórni Aloha Entertainment dołączył Blady Kris!
Jego debiutancki krążek "Beatbox Rocker" ukaże się już 28 czerwca.

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-04-05 20:37 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Koncept „Znaków Zapytania 2" sprawia, że Proceente cofa się o dekadę, aby jeszcze raz zadać pytania stanowiące o fundamencie jego hip-hopowej twórczości. Każdy z utworów został potraktowany przez autora bardzo indywidualnie, dlatego niektóre kawałki ze „Znaków Zapytania 2" mocno nawiązują do pierwowzorów, inne wymagały głębokich zmian tekstowych. W efekcie treść i forma projektu nawiązują bezpośrednio do przeszłości, ale są świeże i aktualne.

dodano: 2014-04-03 18:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Proceente - Bez cenzury feat. Siódmy (prod. Kociolek, scratch DJ Te)

Dziś na kanale YT Aloha Entertainment, pojawił się nowy numer z mixtape'u Proceente "Znaki Zapytania 2". Mowa tu o kawałku pt. "Bez cenzury" do którego gościnną zwrotkę dograł Siódmy. Produkcją zajął się Kociołek, a scratch'e przygotował DJ Te.