Zupynalefkisplify

Zupynalefkisplify

dodano: 2015-01-11 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

5 lat temu spotkaliśmy się z Procentem na wietnamskich zupach, była to zarazem pierwsza rozmowa video, która pojawiła się na Popkillerze... Teraz przy okazji "Zupynalefkisplify" postanowiliśmy udać się już stricte do centrum alohowej działalności, czyli do czerniakowskiego mieszkania Proceente, który w mroźny wieczór ugościł nas cytrynówką domowej roboty i odpowiedział na porcję pytań dotyczących właśnie produkcji nalewek, muzyki, pasji futbolowej czy komentarzy Dariusza Szpakowskiego...

Sprawdźcie drugą połowę wywiadu oraz specjalny konkurs!

dodano: 2015-01-09 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

5 lat temu spotkaliśmy się z Procentem na wietnamskich zupach, była to zarazem pierwsza rozmowa video, która pojawiła się na Popkillerze... Teraz przy okazji "Zupynalefkisplify" postanowiliśmy udać się już stricte do centrum alohowej działalności, czyli do czerniakowskiego mieszkania Proceente, który w mroźny wieczór ugościł nas cytrynówką domowej roboty i odpowiedział na porcję pytań dotyczących właśnie produkcji nalewek, muzyki, pasji futbolowej czy komentarzy Dariusza Szpakowskiego... Dziś mamy dla Was pierwszą połowę wywiadu.

video
dodano: 2014-11-19 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Proceente - Dla chłopaków i dziewczyn feat. Quiz, Green, DJ Te (prod. Quiz) - VIDEO HD

Prezentujemy teledysk Proceente "Dla chłopaków i dziewczyn", kolejny singiel z albumu "Zupynalefkisplify". W kawałku gościnnie pojawiają się Quiz, Green oraz DJ Te. Muzykę wyprodukował Quiz. Video powstało we współpracy z marką Windy Haze.

dodano: 2014-09-30 01:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„Zupynalefkisplify” to tytuł trzeciego solowego albumu Proceente, warszawskiego rapera, hip-hopowego aktywisty i właściciela wydawnictwa Aloha Entertainment. Praca nad płytą trwała półtora roku i zaowocowała kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi utworami, które przenoszą słuchacza w specyficzny świat Proceente.

Wielkim atutem albumu, który Proceente uważa za najlepszy w swojej dotychczasowej twórczości, jest warstwa muzyczna wyprodukowana przez najlepszych beatmakerów w branży. Większość bitów „wysmażył” Stona, ale swoje „trzy grosze” dołożyli też patr00, Erio, Wojak00, Quiz, SB oraz Expe. Na materiale pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów. Całość ukazała się w miniony piątek a teraz dostaliśmy też pełen odsłuch.

video
dodano: 2014-09-25 15:45 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Prezentujemy mocno wakacyjny teledysk do utworu "Epikurejski splendor", kolejny singiel promujący album Proceente "Zupynalefkisplify". Muzykę wyprodukował Erio, całość zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio, za master odpowiada Studio AS One. Zdjęcia do klipu Proceente nakręcił własnym sumptem (z pomocą Łysonżiego Dżonsona, Damiana Kaze i Adasia Zawalicha) na Mazurach oraz w czeskim Hradec Kralove. Montażem zajął się Spinache. W ujęciach możecie zobaczyć prawie całą Alohową rodzinę oraz osoby zaprzyjaźnione.

video
dodano: 2014-09-24 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Prezentujemy spontaniczne street video do utworu "Oświecenie", czyli kolejny singiel promujący album Proceente "Zupynalefkisplify". Gościnnie w utworze pojawia się DJ Gondek, muzykę wyprodukował Erio, a całość zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio. Za master odpowiada Studio AS One. Montażem materiału video zajęła się ekipa Dobrekino Studio. W telefonicznym skicie pojawia się Wujek Samo Zło.

kategorie:
dodano: 2014-09-11 11:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Zupynalefkisplify” to tytuł trzeciego solowego albumu Proceente, warszawskiego rapera, hip-hopowego aktywisty i właściciela wydawnictwa Aloha Entertainment. Praca nad płytą trwała półtora roku i zaowocowała kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi utworami, które przenoszą słuchacza w specyficzny świat Proceente.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-04 18:39 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

„Zupynalefkisplify” to tytuł trzeciego solowego albumu Proceente, warszawskiego rapera, hip-hopowego aktywisty i właściciela wydawnictwa Aloha Entertainment. Praca nad płytą trwała półtora roku i zaowocowała kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi utworami, które przenoszą słuchacza w specyficzny świat Proceente. 

Wielkim atutem albumu, który Proceente uważa za najlepszy w swojej dotychczasowej twórczości, jest warstwa muzyczna wyprodukowana przez najlepszych beatmakerów w branży. Większość bitów „wysmażył” Stona, ale swoje „trzy grosze” dołożyli też patr00, Erio, Wojak00, Quiz, SB oraz Expe. Proceente zaprosił do współpracy przy projekcie znakomitych gości; których ksywki będą stopniowo prezentowane w najbliższych tygodniach. Płyta „Zupynalefkisplify” została zrealizowana w Erem Studio przez Staszka Koźlika, który odpowiada również za miks wszystkich utworów. Masteringiem zajęli się mistrzowie ze AS One Studio.

video dnia
dodano: 2014-06-13 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente feat DJ Gondek - Ostatniej szansy mecz (prod. Stona) - HD

Dlaczego: "Ostatniej szansy mecz" to kolejny singiel zapowiadający album Proceente "Zupynalefkisplify". Proceente stworzył tekst tego wyjątkowego kawałka z cytatów Dariusza Szpakowskiego na Wikipedii. Singiel nieprzypadkowo wychodzi na światło dzienne na inaugurację piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii, na których zabraknie niestety reprezentacji Polski. "Ostatniej szansy mecz" to  wysamplowany opis stanu emocjonalnego kibiców biało-czerwonych, który powstał na bazie języka charyzmatycznego komentatora, który od 30 lat towarzyszy porażkom i rozczarowaniom naszych piłkarzy. Dynamiczną, nawiązującą do mundialowej gorączki muzykę wyprodukował Stona,  za skrecze odpowiada natomiast DJ Gondek.

Spontaniczny teledysk wg lakonicznej koncepcji autorstwa Proceente został nakręcony w czerwcowe popołudnie na boisku piłkarskim przy Sz.P. nr 103 na warszawskiej Sadybie. W klipie wzięli udział reprezentanci Aloha Ent., czyli współpracujący z wydawnictwem hip-hopowcy reprezentujący różne strony Polski: Blaze (Białystok), Emazet (Warszawa), Green (Brzeziny), Igorilla (Warszawa), Kolso (Warszawa), Klemens (Grudziądz), Majkel (Gliwice), Muflon (Warszawa), Parker/Echo (Warszawa), Szerszeń (Łódź), Sznaju (Głowno), Tomaj (Bydgoszcz)...

video
dodano: 2014-04-24 16:17 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente feat. Muflon, Łysonżi Dżonson - Palnik (prod. Wojak00)

Prezentujemy teledysk "Palnik", czyli drugi singiel zapowiadający album Proceente "Zupynalefkisplify".  Gościnnie w kawałku pojawiają się Muflon oraz Łysonżi Dżonson. Muzykę wyprodukował Wojak00, całość została nagrana i zmiksowana w Erem Studio przez Staszka Koźlika. Video zrealizowała ekipa The New Black przy wsparciu Mass Denim 98.

O numerze wypowiedział się Proceente: "Palnik" to jeden z bardziej zwariowanych numerów na płycie "Zupynalefkisplify". Charakter kawałka jest na wskroś imprezowy, jednak trzeba pamiętać, że utwór ten opowiada o wielu ważnych rzeczach, nie tylko o melanżu. Czekajcie na "Zupynalefkisplify"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-02-05 13:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Wytwórnia Aloha Ent. zaprezentowała właśnie zapowiedź gościnnej zwrotki Kuby Knapa na płycie "Zupynalefkisplify" Proceenta. Tych dwóch wyluzowanych artysów zapewne zafunduje nam bardzo klimatyczny kawałek. W wideo zobaczyć możemy naszego Młodego Wilka nawijającego pod bit Stony i follow-upującego... innego Młodego Wilka o tym samym imieniu.  Wspólny utwór będzie nosił tytuł "Dobrzy Ludzie". Premiera całości materiału przewidziana jest na wiosnę 2014.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-01-15 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Danny dogrywa się na płytę Proceente "Zupynalefkisplify"

Proceente finalizuje prace nad nową płytą "Zupynalefkisplify". Album ma ukazać się wiosną 2014 nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Cały materiał nagrywany jest w warszawskim Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika. Prezentujemy fragment jednego z kawałków, konkretnie utworu "Czarnobyl", do którego dograł się Danny. Autorem bitu jest Stona. Więcej informacji o projekcie już niebawem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-12-03 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Proceente to jeden z tych MC, przy słuchaniu których masz wrażenie rzadko spotykanej normalności i pełnej "swojskości". Kolejne materiały w dorobku rapera z warszawskiego Czerniakowa zawsze stanowiły małe, ale konsekwentne kroki naprzód a na pełnoprawnie solowy krążek na autorskich bitach czekamy od bardzo udanego "Dziennika 2010". Wygląda na to, że już niedługo.