Emazet

Emazet

video
dodano: 2018-04-04 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet Proceente/Metro prezentuje singiel "Przez dekadę", szósty teledysk promujący album "Kolej Podziemna". Gościnnie w kawałku pojawiają się Emazet, W.E.N.A., Człowień oraz Bleiz. Za klip odpowiada Dobrekino Studio.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-17 23:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Proceente prezentuje utwór "Detox" z wydanego jesienią albumu "Asamblaż". Gościnnie w kawałku pojawiają się Numer Raz i Emazet. Muzykę wyprodukował Metro, za mix oraz mastering odpowiada Staszek Koźlik z Erem Studio.

video
dodano: 2014-09-19 17:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente feat. Emazet, Kuba Knap, DJ Grubaz - Kiedy dobrzy ludzie robią złe rzeczy (prod. Stona)

Prezentujemy klip do utworu "Kiedy dobrzy ludzie robią złe rzeczy", kolejny singiel promujący album Proceente "Zupynalefkisplify". Gościnnie w utworze pojawiają się Emazet, Kuba Knap oraz DJ Grubaz. Muzykę wyprodukował Stona, a całość zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio. Za master odpowiada Studio AS One.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-19 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente, Łysonżi, Emazet - Brudne style Remix (prod. Erio)

Wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje kawałek Proceente "Brudne style" w remixie Erio. Gościnne zwrotki dograli Łysonżi i Emazet. Utwór w wersji fizycznej pojawi się tylko i wyłącznie na winylu ALOHA 40%, na której znalazły się najlepsze single z kompilacji ALOHA 40%.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-06 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 4)

Proceente feat. Emazet, Mały Esz, Muflon - Epikurejczyk 2 (DZŻMC Mixtape)

"Epikurejczyk 2" to kontynuacja epikurejskiego wątku z płyty EmazetProcent "Jedyneczka" (2007). Tym razem oprócz Proceente i Emazeta w kawałku pojawiają się Mały Esz oraz Muflon. Zdroworozsądkowy przekaz zawarty w tekstach raperów jest aktualny niezależnie od pory roku. Kawałek został nagrany pod instrumental Common "Doinit". Więcej info o nowej produkcji Procenta w rozwinięciu.