Koma

Koma

dodano: 2020-05-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Za nami kolejny dzień pełen muzycznych sentymentów - swoje zwrotki w ramach Hot16Challenge2 zaprezentowali m.in. Jotuze z Grammatika, Koma z PWRD, Kaiteu, Emazet z Szybkiego Szmalu czy Mati z Sumy Styli. Stylowo i z pazurem wjechał Tomson z Afromental, zaszalał Gospel, dostaliśmy też piękny strzał ze Szwecji, bo wyzwanie podjął jeden z najważniejszych raperów w historii europejskiej sceny - frontman Looptroop, Promoe! Swoją zwrotkę opublikował na FB story i Instastory, jest ona dostępna jeszcze przez kilkanaście godzin. Do zabawy dołączyli też prof. Jerzy Bralczyk, Beata Kozidrak czy Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar.

dodano: 2011-11-07 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Białystok ostatnia konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję na polskiej scenie rapu. Takie albumy jak "Made In 2", "Zapracowany Obibok 2" czy "Ostrze Moich Oskarżeń" wyraźnie potwierdziły, że potencjał płynący ze wschodu jest naprawdę olbrzymi.

Nie wolno jednak zapominać o tym, że ścieżki Bezczelowi, Cirze czy Hukosowi wydeptywali panowie ze składu PWRD. Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że niebawem możecie spodziewać się reedycji "PierWszej RunDy" czyli albumu wydanego przez Projekt Wszystkie Rymy Dozwolone w 2000 roku. To właśnie tam znalazł się ten historyczny kawałek.