Promoe

Promoe

dodano: 2020-05-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Za nami kolejny dzień pełen muzycznych sentymentów - swoje zwrotki w ramach Hot16Challenge2 zaprezentowali m.in. Jotuze z Grammatika, Koma z PWRD, Kaiteu, Emazet z Szybkiego Szmalu czy Mati z Sumy Styli. Stylowo i z pazurem wjechał Tomson z Afromental, zaszalał Gospel, dostaliśmy też piękny strzał ze Szwecji, bo wyzwanie podjął jeden z najważniejszych raperów w historii europejskiej sceny - frontman Looptroop, Promoe! Swoją zwrotkę opublikował na FB story i Instastory, jest ona dostępna jeszcze przez kilkanaście godzin. Do zabawy dołączyli też prof. Jerzy Bralczyk, Beata Kozidrak czy Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar.

video
dodano: 2017-07-02 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Grubson, Promoe z ekipy Looptroop Rockers, OER oraz DJ BRK zaprezentowali klip do singla "Rudeboy Stance". Utwór znajdzie się na nadchodzącej płycie producenckiej OER'a, a także na nowym albumie Grubsona zatytułowanym "Gatunek L". Oba projekty planowane są do wydania jesienią tego roku. Etatowy beatmaker B.O.K. wydał wcześniej numer "Klucze do miasta" z gościnnym udziałem Wudoe, który również znajdzie się na jego albumie producenckim.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-15 16:00 przez: Dawid Bartkowski (komentarze: 5)

Spotkało mnie delikatne zaskoczenie, kiedy to naczelny stwierdził, że jestem fanem Looptroop Rockers. Dopiero teraz mogę mu to powiedzieć (a raczej napisać), bo wcześniej nie miałem odwagi. Nie, nie jestem. Nie przeszkadza mi to jednak lubić Szwedów rapujących po angielsku. Z prostego powodu. Jakiego? O tym dalej.

Tak jak wspomniałem – daleko mi do bycia fanem składu ze Skandynawii. W zasadzie to chyba nigdy nim nie byłem. Nie przeszkadza mi to jednak lubić ich twórczości, a ta, jak powszechnie wiadomo, jest warta uwagi. I nie tylko uwagi tych, którzy na co dzień interesują się hip-hopem. Dobrze rapują, Embee świetnie produkuje i nie są z USA. Można? Można.

video dnia
dodano: 2014-11-12 18:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

„Fabric of life” to nowy klip Czarnego HIFI z gościnnym udziałem Promoe ze szwedzkiej grupy Looptroop Rockers. Jest to czwarty singiel promujący świetnie przyjęty album Czarnego „Nokturny & Demony”, który ukazał się 6 października. „Bardzo cieszę się z piosenki z Czarnym” – mówi Promoe.

dodano: 2014-11-02 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W dzisiejszym odcinku wyjątkowy gość z zagranicy - charyzmatyczny i niepodrabialny frontman szwedzkiego Looptroop Rockers, które dopiero co wydało nowy album "Naked Swedes". Panie i panowie - Promoe we własnej osobie! Czekajcie również na "Inną Stronę" od reszty ekipy - Embeego, Cosmica i Supreme'a!

kategorie:
dodano: 2014-09-29 16:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prosto Label jest polskim dystrybutorem najnowszego albumu Looptroop Rockers - "Naked Swedes" ukaże się na polskim rynku już 31 października!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-15 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Miło nam poinformować, że na zbliżającej się wielkimi krokami nowej płycie Czarny / HIFI - "Nokturny & Demony" pojawi się jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci europejskiego hip-hopu - Promoe ze szwedzkiej grupy Looptroop Rockers! Już w tym tygodniu pojawi się okładka, tracklista oraz preorder albumu „Nokturny & Demony”. Czekamy.

recenzja
dodano: 2011-08-16 15:00 przez: Dawid Bartkowski (komentarze: 3)
W bardzo szybkim czasie europejski hip-hop pod względem poziomu zacząć doganiać ten ze Stanów Zjednoczonych. Przodownictwo w tym całym "procesie" objęła Francja, w głównej mierze dzięki imigrantom z afrykańskich krajów.

Zaraz za nią plasowały się Niemcy wraz z Wielką Brytanią. Rodzynkiem są tutaj Szwedzi ze znakomitym Looptroop - prawdopodobnie najlepszym składem z Europy...