Naked Swedes

Naked Swedes

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-15 16:00 przez: Dawid Bartkowski (komentarze: 5)

Spotkało mnie delikatne zaskoczenie, kiedy to naczelny stwierdził, że jestem fanem Looptroop Rockers. Dopiero teraz mogę mu to powiedzieć (a raczej napisać), bo wcześniej nie miałem odwagi. Nie, nie jestem. Nie przeszkadza mi to jednak lubić Szwedów rapujących po angielsku. Z prostego powodu. Jakiego? O tym dalej.

Tak jak wspomniałem – daleko mi do bycia fanem składu ze Skandynawii. W zasadzie to chyba nigdy nim nie byłem. Nie przeszkadza mi to jednak lubić ich twórczości, a ta, jak powszechnie wiadomo, jest warta uwagi. I nie tylko uwagi tych, którzy na co dzień interesują się hip-hopem. Dobrze rapują, Embee świetnie produkuje i nie są z USA. Można? Można.

kategorie:
dodano: 2014-09-29 16:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prosto Label jest polskim dystrybutorem najnowszego albumu Looptroop Rockers - "Naked Swedes" ukaże się na polskim rynku już 31 października!

dodano: 2014-09-29 16:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Prosto Label jest polskim dystrybutorem najnowszego albumu Looptroop Rockers - "Naked Swedes" ukaże się na polskim rynku już 31 października!

Płyta została wyprodukowana w całości przez Embee, który przyzwyczaił słuchaczy do szerokiej gamy melodyjnych dźwięków i mocnych bębnów – jego styl jest nie do podrobienia. Promoe, Cosmic i Supreme, wyśmienicie odnajdują się na produkcjach Embee. Dostajemy od nich porcję poruszających, inteligentnych tekstów, wywołujących wiele emocji. Chemia w ekipie Looptroop Rockers jest słyszalna, to właśnie dzięki tej magii zespół posiada rzeszę fanów na całym świecie.