Dejan

Dejan

dodano: 2020-05-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Za nami kolejny dzień pełen muzycznych sentymentów - swoje zwrotki w ramach Hot16Challenge2 zaprezentowali m.in. Jotuze z Grammatika, Koma z PWRD, Kaiteu, Emazet z Szybkiego Szmalu czy Mati z Sumy Styli. Stylowo i z pazurem wjechał Tomson z Afromental, zaszalał Gospel, dostaliśmy też piękny strzał ze Szwecji, bo wyzwanie podjął jeden z najważniejszych raperów w historii europejskiej sceny - frontman Looptroop, Promoe! Swoją zwrotkę opublikował na FB story i Instastory, jest ona dostępna jeszcze przez kilkanaście godzin. Do zabawy dołączyli też prof. Jerzy Bralczyk, Beata Kozidrak czy Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-20 23:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DEJAN - DOBRO (prod. Shan)

Kolejny singiel promujący "TW3" Dejana - tym razem trochę słońca i świeżego brzmienia.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-06 00:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DEJAN - IDĘ [TW3 OFFICIAL VIDEO]

"DLA NAJWIERNIEJSZYCH I NAJBARDZIEJ WYTRWAŁYCH PREORDER NIEBAWEM." - pisze Dejan i rusza z promocją długo zapowiadanego materiału.

Tagi:
dodano: 2016-02-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowa płyta od Gospela - mamy już pierwszy numer i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od poprzednich albumów "Jestem smutny" będzie projektem na autorskich podkładach. Do sprawdzenia także kawałki zapowiadające nadchodzące płyty od Dejana i Harego, a także luźne wrzuty od Tomba czy ekipy GMLL.

video
dodano: 2014-12-27 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W tym roku Dejan zaoferował nam "Demotejp" (recenzja), na 2015 szykuje materiał zatytułowany "Allschool". Dziś poznajemy pierwszy singiel z tego albumu, wyprodukowany przez SecretRanka i zobrazowany mashupem autorstwa Juana Martina Naborati.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-09 02:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Cztery kolejne odpowiedzi na "#Hot16Challenge" i czwórka całkowicie różnych od siebie raperów. Sprawdźcie co pokazali Tede, Skorup, Wini i Dejan.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-04 16:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 3)

Jeśli miałbym wskazać jedną rzecz, za którą cenię rap polski, wskazałbym chyba kategorię: pewnie nawinięte szczere, życiowe historie (jakkolwiek to nie brzmi). Kategoria ta jest jednak na tyle obszerna, że z tego roku mieszczą się w niej i Kuba Knap, i Małach z Rufuzem – konkretnie chodzi mi jednak o typów pokroju Dejana. Nasz Młody Wilk z poprzedniej edycji nagrał niedawno płytę (demo? mixtape?), która – w czasach, gdy ten rap polski ograniczyłem do sprawdzenia pięciu albumów rocznie na krzyż – warstwą tekstową kupiła mnie w stu procentach.

Tagi:
dodano: 2014-04-19 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

"Demotejp" to drugi nielegalny album Dejana, a jednocześnie wydawniczy debiut Weed & Brews Music. Przedpremierowo mieliście okazję usłyszeć już trzy kawałki - płytę promowały klipy do "Sam" i "PRZCDJ" oraz singiel "Nie mogę już". Teraz już możecie odsłuchać w sieci cały album naszego Młodego Wilka 2012, zaś zamówić go wciąż możecie pod TYM adresem.

Tagi:
dodano: 2014-04-17 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy kolejny singiel Dejana promujący "Demotejp" zatytułowany "Nie mogę już". Jest to kolejna, po klipach do "Sam" i "PRZCDJ" zapowiedź materiału, którego premiera już 18 kwietnia. Zamówić go można TUTAJ

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-20 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Czterech Młodych Wilków w jednym numerze? To nie zdarza się często, "24" to kooperacja LJ Karwela, Dejana, Zioło i Golina na bicie Hauasa. Co ich połączyło? "24 lata, 24 wersy". Check it.

dodano: 2014-02-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jakoś tak wychodzi z tymi Krótkimi Strzałami, że jak przez parę dni nie ma czego do nich dodać, to potem nadchodzi prawdziwa powódź i ciężko znaleźć czas, by złożyć wszystko do kupy i przymknąć kolejny odcinek. Dziś znowu masa muzyki, z zupełnie różnych klimatycznie rejonów. Ale przede wszystkim od nowych, choć mocno zaznaczających swą obecność, twarzy. Są Młode Wilki - Kuba Knap, Dejan, Gedz, Gospel, Zioło, Rudi. Są Planet ANM, Żyto, Flojd/Wiro, Neile, Peus, Hary, OzM, JNR, Guova, Dedoen, PHFNG... Sprawdźcie sami, bo jest w czym wybierać i czego słuchać.

video dnia
dodano: 2014-01-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Dejan - Sam // DEMOTEJP

Dlaczego: Po okresie muzycznego przestoju jeden z Młodych Wilków 2012, Dejan, atakuje swoim drugim nielegalem. Po 6 latach emigracji w Anglii kielecki raper wrócił do kraju, by zająć się muzyką na poważnie. "Demotejp" pojawi się 1 marca dzięki Weed And Brews Music (preorder zamówicie tutaj) a my dostajemy już pierwszy klip, osobisty numer "Sam".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-01-07 19:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Demotejp" to długo wyczekiwany, drugi nielegalny album Dejana, a jednocześnie wydawniczy debiut Weed & Brews Music. Dejan to 24-letni, podziemny raper z Kielc, który w 2010 r. zyskał lokalny rozgłos za sprawą nagranego na emigracji krążka "Kielce się walą". Szersza publiczność miała szansę poznać go dwa lata później, kiedy uczestniczył w drugiej edycji Młodych Wilków Popkillera. Teraz, po 6 latach spędzonych w Anglii, powrócił do rodzinnego miasta by zająć się muzyką profesjonalnie. Premiera na przełomie stycznia i lutego.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-12-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kajman ft. Buszu, Dejan, Borixon, Sitek - Radio 5G FM

Dlaczego: W sieci pojawił się najbardziej oczekiwany klip z „Prototypu”, Kajmana. W numerze „5G FM”, prócz gospodarza, gościnnie udzielili się reprezentanci Lucky Dice: Buszu i Sitek. Ponadto w utworze znalazły się gościnne zwrotki Borixona oraz Dejana, którego „Demotape” ukaże się na początku 2014 roku, nakładem wytwórni Weed & Brews Music. Bit to dzieło Kaersona. Prowadzenie: Filip Rudanacja i Pan Duże Pe. Klip powstawał na przestrzeni kilku miesięcy w Amsterdamie, Pradze oraz Warszawie.

dodano: 2013-06-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 61)

Hip Hop Kemp jest swoistą mekką polskiego rapu a występ tam - jednym z większych wyróżnień jakie mogą spotkać rodzimych MC. Tak więc fakt, że w tym roku do festiwalowego lineupu dołączają nasze Młode Wilki to coś, o czym delikatnie mówiąc, startując z pierwszą edycją nawet byśmy nie pomyśleli. Do tego udział w tym, którzy z uczestników obu edycji akcji zagrają w Hradec będziecie mieli również Wy! Ruszamy ze specjalną sondą, w której możecie wskazać kto spośród 25 Młodych Wilków powinien wystąpić na scenie czeskiego festiwalu.

Strony