Jopel

Jopel

video
dodano: 2016-07-12 21:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Jopel pokazuje kolejny klip - tym razem czas na tytułowy numer z albumu "Katharsis". Za produkcję odpowiada Bob Air. Video to dzieło Adama Puciłowskiego. Nowy materiał białostockiego rapera ukaże się w formie cyfrowej.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-13 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W sieci pojawił się nowy klip od białostockiego rapera. Numer „Mężczyzna” promuje album pt. „Katharsis”. Jednocześnie Jopel ujawnił okładkę nadchodzącego wydawnictwa. Za bit w utworze odpowiada Poszwixxx. Skrecze to dzieło Dj’a Perca. Za video odpowiada ekipa Insane Studio. Autorem okładki jest Dariusz Jabłoński. Krążek pojawi się nakładem Step Records.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-18 15:51 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Hasło "Jestem Zły Po Wódce" widoczne do tej pory na koszulkach od Piha w końcu doczekało się swojego kawałka. Gościnnie nawinęli Jopel i Ede z Fabuły. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez Insane Film Studio (Edward Grygianiec) dzięki wsparciu marki Smoke Story Group SSG oraz sklepu Membrana.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-09 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Prezentujemy kolejny teledysk do płyty Kodex 5 Elements autorstwa duetu producentów L.A. & Magiera , czyli White House Records. Tym razem jest to obraz do utworu “Most Wanted”,w którym uslyszymy i zobaczymy reprezentację Step Records w składzie: Bezczel, ZBUKU, Hukos, Jopel oraz Cira. Teledysk został zrealizowany we Wrocławiu przez ekipę Dirt Video. Kolejnym teledyskiem do płyty Kodex 5 będzie “Wierny” autorstwa Paluch, ukaże się on jeszcze w tym miesiącu.

video
dodano: 2014-04-07 16:03 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Jopel ft. JWP, Ede - Klimat Miejski

"Klimat Miejski" to najnowszy numer Jopla, do którego raper zaprosił Ero i Kosiego z JWP oraz Ede z Fabuły. Utwór promuje składankę "V/A Step Records - Rap Najlepszej Marki". Nagranie zostało wyprodukowane przez duet NNFoF, a oskreczowane przez DJ Perca. Zdjęcia zostały zrealizowany dzięki pomocy marek SSG oraz Patriotic przez ekipę sensi&.

Tagi:
dodano: 2014-03-29 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Rap Najlepszej Marki" to posse cut, który promuje składankę Step Records "Rap Najlepszej Marki". W utworze nawijają Hukos, Cira, Sulin, Kajman, Młody M, Jopel, Komar, ZBUKU, Chada oraz Pih. Na zakończenie nagranie na pianinie zagrał Pawbeats, a DJ Flip rzucił skrecze.

video
dodano: 2014-01-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za Młodzi Na Śmierć ft. Fabuła, Dukato - Ja tak jak oni

"Ja tak jak oni" to ostatni klip promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć, w której skład wchodzą Praktis, Jopel, Michał Kisiel oraz Del. W tym numerze gościnnie usłyszymy drugi białostocki kolektyw - Fabułę. Płyta jest dostępna na http://www.preorder.pl oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

video dnia
dodano: 2013-11-25 16:59 przez: Step Records (komentarze: 7)

Kajman, Młody M, Hukos, Cira, Zeus, Jopel, Sulin, Bezczel - Kupuję Polskie Rap Płyty

Dlaczego: W sieci pojawił się pierwszy klip zapowiadający nadchodzącą składankę Step Records - „Rap Najlepszej Marki”. W utworze „Kupuję Polskie Rap Płyty”, który jest hymnem ludzi wspierających kulturę hip-hop poprzez kupowanie oryginalnych nośników z muzyką ulubionych artystów, gościnnie udzielili się Kajman, Młody M, Hukos, Cira, Zeus, Jopel, Sulin, Bezczel. Więcej informacji w rozwinięciu.

dodano: 2013-06-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 61)

Hip Hop Kemp jest swoistą mekką polskiego rapu a występ tam - jednym z większych wyróżnień jakie mogą spotkać rodzimych MC. Tak więc fakt, że w tym roku do festiwalowego lineupu dołączają nasze Młode Wilki to coś, o czym delikatnie mówiąc, startując z pierwszą edycją nawet byśmy nie pomyśleli. Do tego udział w tym, którzy z uczestników obu edycji akcji zagrają w Hradec będziecie mieli również Wy! Ruszamy ze specjalną sondą, w której możecie wskazać kto spośród 25 Młodych Wilków powinien wystąpić na scenie czeskiego festiwalu.

video dnia
dodano: 2013-06-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jopel ft. Miuosh - Ocean strat (prod. NNFoF)

Dlaczego: "Daję Ci słowo, że będę w tym życiu kimś, gdy inni nie mogą sobą" - nawija Jopel w pierwszym singlu zapowiadającym jego solowy album zatytułowany "Katharsis". Klasycznie, surowo, refleksyjnie, potwierdzając potencjał naszego ubiegłorocznego Młodego Wilka. Gościnnie pojawia się Miuosh.

video
dodano: 2013-06-02 20:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Młody M / Radonis ft. Vixen, Jopel, Dj Ace - Wolni

W siec pojawił się najnowszy klip Młodego M i Radonisa. W numerze „Wolni” gościnnie udzielili się Vixen oraz Jopel. Skrecze wykonał DJ Ace. Teledysk to dzieło ekipy Sensi&. "Kronika III: Zaklęty Krąg" dostępna jest na www.preorder.pl. 

recenzja
dodano: 2013-05-30 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Myślę, że nie będzie specjalnie odkrywczym stwierdzenie, iż grupa Za Młodzi Na Śmierć nie jest zespołem kolektywnym w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie ma co się tutaj doszukiwać jakiejś chemii, większego pomysłu, długofalowej wizji artystycznej. Ot, udało się czwórce rapujących kolegów tak ładnie zgrać, że stworzyła ona kilkanaście utworów muzycznych, zebrała wszystko do kupy i wypuściła wspólny longplay. Już sam tytuł – "Wiele Dróg", sugeruje, że po nim każdy rozchodzi się w swoją stronę.

dodano: 2013-04-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Za Młodzi Na Śmierć - W połowie drogi (prod. Kudel)

"W połowie drogi" to jeden z kluczowych utworów promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć. Singiel został wyprodukowany przez Kudela, a rapują w nim Del i Kisiel.

dodano: 2013-03-25 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Za Młodzi Na Śmierć - Mów o mnie (prod. Kudel)

Michał Kisiel, Praktis i Jopel uderzają z nowym klipem promującym album ich grupy Za Młodzi Na Śmierć. Czy może za dobrzy na śmierć jak sugeruje ten pierwszy? Bit do "Mów O Mnie" wyprodukował Kudel, a płyta jest już dostępna do kupienia w sieci i sklepach muzycznych w całej Polsce. Dodajmy, że oprócz wspomnianej trójki w skład grupy wchodzi Del.

dodano: 2013-02-20 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Nakładem Step Records 22 marca ujrzy światło dzienne wyjątkowy album. Jego autorami są członkowie grupy Za Młodzi Na Śmierć tworzonej przez czterech różniących się nie tylko od siebie, ale też od całej reszty MC's - Dela, Jopela, Kisiela i Praktisa. Każdy z nich zdążył już dać o sobie znać, ale może faktycznie wspólna praca może być tym co rozkręci ich kariery na dobre. Produkcją materiału zajął się szeroki zestaw producentów, a wśród nich m.in. Me?How?, Kudel czy DNA, a gościnnie pojawi się Fabuła, Dukato i Carrie. Na papierze wygląda to dobrze, a w rozwinięciu możecie sprawdzić jak sprawdza się w praktyce. Zespół przygotował prawie 5-minutowe promovideo materiału.

Strony