Komar

Komar

dodano: 2014-03-29 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Rap Najlepszej Marki" to posse cut, który promuje składankę Step Records "Rap Najlepszej Marki". W utworze nawijają Hukos, Cira, Sulin, Kajman, Młody M, Jopel, Komar, ZBUKU, Chada oraz Pih. Na zakończenie nagranie na pianinie zagrał Pawbeats, a DJ Flip rzucił skrecze.

dodano: 2013-04-05 14:00 przez: Damian Noga (komentarze: 4)

Komar (ROS) - Muzyka Jest We Mnie (prod Bob'Air)

Utwór "Muzyka jest we mnie" doczekał się wreszcie teledysku. Komar z ekipy ROS (Rycerzy Okrągłego Stołu), współpracujący ostatnio z naszym Młodym Wilkiem Kaiteu, stworzył całkiem przystepny klip z pomocą Mad Twins studio. Warto wczuć się w refleksyjny klimat tego utworu na spokojnym bicie Bob'Aira, wieczorne pisanie tekstów, klip w zasnieżonym mieście, czemu nie?

video
dodano: 2013-02-10 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

High End feat. Jopel & Komar - Wspomnienia (Official Video)

Najnowszy singiel ekipy High End, w którym gościnnie pojawiają się Jopel i Komar. Klasycznie, refleksyjnie i wspominkowo.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-28 11:00 przez: Damian Noga (komentarze: 7)

PODKARPACKI FLAVOUR: proGReZ,Kaiteu,Stryku,wueRa,Boris,Suchar,Comedia,Bedi,Homex

"Podkarpacki Flavour" to posse cut, na którym spotyka się przekrój raperów z Podkarpacia. Część znamy, większość jednak jeszcze nie miała okazji pokazać się szerszej publiczności. Kawałek to całkiem udany miks różnych styli, które łączy refren od proGReZa. Wiem też, że stać podkarpackich MC's na jeszcze wyższy poziom, lecz takiego połączenia sił nie należy również ignorować. Po przygodach z usuwaniem teledysku i różnymi przejawami zawiści możecie sprawdzić co się dzieje na południowym wschodzie Polski.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-11-22 21:00 przez: Damian Noga (komentarze: 5)

BASZAJ/JOTES/KOMAR/NAJDUCH - WIELKIE SNY (PROD. NAW) [TELEDYSK HD]

Popkiller jest miejscem, gdzie często możecie usłyszeć świeżych artystów, z różnych stron Polski. Tym razem południowy wschód. Przemyśl na rapowej mapie nie zapewnił sobie jeszcze rozpoznalwanego miejsca, ale to się zmienia. Baszaj, Jotes, Komar i Najduch zrobili klimatyczny kawałek pt. "Wielkie Sny". Wyprodukowane przez NAW i okraszone gitarą elektryczną w refrenie pianino tworzy klimat, w którym Baszaj się najlepiej sprawdza, czyli klimat stonowany i refleksyjny. Pasuje do dzisiejszego dnia.

recenzja
dodano: 2012-04-08 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)
Przyznam się bez bicia, że w ostatnich miesiącach mocno zaniedbuję naszą rodzimą scenę rapową. Nie nadążam za "trendami" i z nowych artystów znam tylko nielicznych, których słucham bardzo rzadko. Tak, więc kiedy przyszła do mnie fizyczna kopia najnowszego krążka duetu Jopel i Komar - "To o Tobie" sądziłem, że będzie to niezwykle ciężka przeprawa.

Czy ten krążek faktycznie utwierdził mnie w tych obawach?

recenzja
dodano: 2012-04-08 16:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)
Wiele rzeczy można Step Records zarzucić, ale na pewno nie to, że nie potrafi wypromować swoich artystów. W zeszłym roku głośno było o albumach chociażby Piha, Chady, Młodego M i Onara, natomiast kolejne 12 miesięcy zaczyna się od debiutanckiego materiału dwójki bardzo młodych raperów z Białegostoku - Jopela i Komara.

Na naszych łamach wspominaliśmy o nich nie raz, a oficjalny miernik popularności jednoznacznie wskazuje, że na "To O Tobie" najzwyczajniej w świecie było ciśnienie. Uzasadnione?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-06-07 17:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 43)
Specjalnie dla popkillera Chada zdradza listę projektów, na których pojawi się niebawem gościnnie.

Niektórych featuringów mogliśmy spodziewać się wcześniej, jednak parę kooperacji zwaliło nas z nóg!

Zapewne niewielu huraoptymistów liczyło na powrót HST czy kolejne nagrania Pjusa. Jednak okazuje się, że wszystko jest możliwe.

Zapraszamy do zapoznania się z listą nadchodzących gościnnych nagrywek Chady.