Bedi

Bedi

dodano: 2013-03-10 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Po okresie przestoju twórczego nasz Młody Wilk pierwszej edycji - Kaiteu, wziął się ponownie do roboty i złapał odpowiedni rytm. Efektem jest to, że zapowiadana już w wilczym wywiadzie płyta z Bedim ujrzała w końcu światło dzienne a wy możecie odsłuchać ją w całości poniżej. Oprócz tego dostajemy teledysk do numeru "Benger", w którym gościnnie pojawiają się Bonson, Rover, Spec, Grucha, Homex i Smolak.

video
dodano: 2012-12-28 11:00 przez: Damian Noga (komentarze: 7)

PODKARPACKI FLAVOUR: proGReZ,Kaiteu,Stryku,wueRa,Boris,Suchar,Comedia,Bedi,Homex

"Podkarpacki Flavour" to posse cut, na którym spotyka się przekrój raperów z Podkarpacia. Część znamy, większość jednak jeszcze nie miała okazji pokazać się szerszej publiczności. Kawałek to całkiem udany miks różnych styli, które łączy refren od proGReZa. Wiem też, że stać podkarpackich MC's na jeszcze wyższy poziom, lecz takiego połączenia sił nie należy również ignorować. Po przygodach z usuwaniem teledysku i różnymi przejawami zawiści możecie sprawdzić co się dzieje na południowym wschodzie Polski.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-09-30 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

MELANŻOWE FLOW vol.1- Bonson&Rover&Spec&Smolak&Bedi&Homex&Ryba&Kaiteu&Suchar&G.R.Z. prod.BobAir

"Melanżowe Flow" to nowa inicjatywa K.O. Records, która z tego co wygląda ma polegać na melanżowych posse-cutach. W pierwszym odcinku za mikrofonem m.in. dwójka naszych Młodych Wilków - Bonson i Kaiteu.