Spec

Spec

dodano: 2017-10-28 15:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

W związku z premierą albumu składu TROYA (Aero, Kizo, Spec) Step Records przedstawia odsłuch płyty "Troya".

TROYA to koneksja trzech artystów z Gdańska, scalona w jedność na wspólnej płycie. W skład zespołu wchodzą: Aero, czyli charyzmatyczny i ekstrawertyczny w tekstach raper; Kizo, odbiegający od schematów i trendów artysta oraz stawiający na technikę Spec. Stworzony wspólnie album "Troya" odzwierciedla w nowoczesny sposób ich uliczny sznyt.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-25 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Step Records prezentuje siódmy singiel promujący nachodzący album składu TROYA.

Za produkcję numeru "Siano" odpowiada PSR, a video to dzieło ekipy ZU Road. Album "Troya" ukaże się na rynku 27 października, a wciąż możecie zamawiać specjalny preorder wraz z trzema bonusowymi numerami oraz zestawem wlepek. Krążek, wraz z okolicznościową odzieżą, znajdziecie tutaj. Video zrealizowano w Berlinie.

Tagi:
dodano: 2017-07-12 14:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

TROYA - pochodzący z Trójmiasta skład stworzony przez Aero, Kizo i Speca - dołączył do katalogu Step Records. Trio wspólnie pracują nad płytą, a "Charty" to pierwszy singiel zwiastujący ten krążek. Za produkcję utworu odpowiada PSR. Ujęcia do pierwszego klipu zostały zrealizowane w Wielkiej Brytanii i Polsce. Krążek "Troya" zaplanowany jest do wydania jesienią tego roku.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-16 17:00 przez: High Time Label (komentarze: 12)

Spec - Na granicy feat. HuczuHucz, Bonson, Michał Kisiel (prod.Tofik)

Dlaczego: High Time przy współpracy z UrbanCity.pl prezentuje drugi singiel, a zarazem pierwszy klip promujący materiał Speca który ukaże się w pierwszym kwartale 2013 r. nakładem High Time. Gościnnie w numerze udzialił się HuczuHucz, Bonson oraz Kisiel. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-08 16:00 przez: High Time Label (komentarze: 0)

Spec - Głaz (prod. Przemek Selekta)

High Time Label z dumą prezentuje pierwszy singiel Speca z jego nadchodzącej płyty "2012" której internetowa premiera odbędzie się 20.12.2012. Na płycie znajdzie się dwanaście numerów, a muzyką zajmie się dwunastu różnych producentów m.in. Pawbeats, Natz, Bejotka, The Returners. Płyta ukaże się nakładem High Time.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-09-30 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

MELANŻOWE FLOW vol.1- Bonson&Rover&Spec&Smolak&Bedi&Homex&Ryba&Kaiteu&Suchar&G.R.Z. prod.BobAir

"Melanżowe Flow" to nowa inicjatywa K.O. Records, która z tego co wygląda ma polegać na melanżowych posse-cutach. W pierwszym odcinku za mikrofonem m.in. dwójka naszych Młodych Wilków - Bonson i Kaiteu.