Aero

Aero

dodano: 2020-12-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że rok dobiega końca, wytwórnia Palucha szykuje dla fanów jeszcze jedno, specjalne wydawnictwo. "CHROM" to wyjatkowy mixtape DJ Taek'a i DJ Vazee'a, na którym usłyszymy wielu reprezentantów BOR Crew z Paluchem, Sariusem czy Gedzem na czele.

kategorie:
dodano: 2020-05-26 02:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“GHETTOBLASTER” wydany nakładem BOR Records to drugi solowy album Aero, który ma już za sobą kilka wydawnictw, zarówno w podziemiu jak i legalnie, np. projekt TROYA, który współtworzy z Kizo i Specem.
Pochodzący z Gdańska raper zabiera nas w podróż po tętniących klimatem nadmorskich osiedlach. Za muzykę na albumie odpowiada szereg producentów oraz raperzy, którzy ze smakiem uzupełniają klimat całości płyty. Na albumie nie znajdziecie wesołych melodyjek rodem z jingli reklamowych, wręcz przeciwnie sporo 808 i przekrój treści od sentymentalnych po skrajnie osiedlowe.

video
dodano: 2019-03-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Aero - HATE SPEECH (prod.D3W)

"Hate Speech" to trzeci singiel promujący nadchodzący solowy album członka kolektywu Troya.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-12 20:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Aero - KURT COBAIN (prod.Kamska)

Po premierze tytułowego singla z albumu "Blockbuster", przedstawiamy Wam kolejny numer. "Kurt Cobain" - jest to taka część albumu, w której z pewnością nie brakuje emocji. Aero dzieli się ze słuchaczami garstką przeżyć i niepowodzeń, które ukształtowały jego osobowość. Podczas codziennych walk z presją otoczenia, czy oczekiwaniami z strony publiki artyści nie zawsze radzą sobie najlepiej, dla tych którzy odeszli z tego świata jest to osobisty hołd artysty.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-06 21:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mamy To

"Mamy To" jest czwartym singlem z albumu JODA - ORIENTORIENT. Gościnnie udzielił się Gdański raper Aero. Bit wyprodukował Rutkovsky przy współpracy z LOAA. Za video odpowiedzialny jest @brevko_art.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-26 19:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wczoraj ukazał się singiel "Blockbuster" nagrany przez Aero ze wsparciem Kobika, Kizo, Frostiego Rege i Gedza (klip opublikowaliśmy Wam wczoraj w dziale Video). Zawarte tam wersy zostały odczytane przez niektórych jako atak w stronę Bezczela:

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-25 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Aero - BLOCKBUSTER (ft. Kobik, Kizo, Frosti Rege, Gedz) (prod. APmg)

"BLOCKBUSTER" to drugi singiel AERO otwierający kanał BLOCKBUSTER TV. Na albumie znajduje się 12 numerów, gdzie zwrotkami gościnnymi wsparli projekt reprezentanci polskiej rap sceny i nie tylko.

kategorie:
dodano: 2019-01-25 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po legalnym debiucie w składzie TROYA wydanym przez wytwórnie Step Records w październiku 2017 r Aero zaczął prace nad solowym debiutem. W trakcie prac nad albumem odszedł z opolskiej wytwórni i stał się niezależnym artystą. Przy współpracy z Środowisko Miejskie udało nam się sfinalizować ten album w najlepszym tego słowa znaczeniu. Album BLOCKBUSTER to zbiór 12 wyselekcjonowanych utworów ubranych w nowatorską formę, gdzie nie brakuje liryki związanej z emocjami którymi dzieli się raper.

Tagi:
dodano: 2017-10-28 15:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

W związku z premierą albumu składu TROYA (Aero, Kizo, Spec) Step Records przedstawia odsłuch płyty "Troya".

TROYA to koneksja trzech artystów z Gdańska, scalona w jedność na wspólnej płycie. W skład zespołu wchodzą: Aero, czyli charyzmatyczny i ekstrawertyczny w tekstach raper; Kizo, odbiegający od schematów i trendów artysta oraz stawiający na technikę Spec. Stworzony wspólnie album "Troya" odzwierciedla w nowoczesny sposób ich uliczny sznyt.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-25 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Step Records prezentuje siódmy singiel promujący nachodzący album składu TROYA.

Za produkcję numeru "Siano" odpowiada PSR, a video to dzieło ekipy ZU Road. Album "Troya" ukaże się na rynku 27 października, a wciąż możecie zamawiać specjalny preorder wraz z trzema bonusowymi numerami oraz zestawem wlepek. Krążek, wraz z okolicznościową odzieżą, znajdziecie tutaj. Video zrealizowano w Berlinie.

Tagi:
dodano: 2017-07-12 14:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

TROYA - pochodzący z Trójmiasta skład stworzony przez Aero, Kizo i Speca - dołączył do katalogu Step Records. Trio wspólnie pracują nad płytą, a "Charty" to pierwszy singiel zwiastujący ten krążek. Za produkcję utworu odpowiada PSR. Ujęcia do pierwszego klipu zostały zrealizowane w Wielkiej Brytanii i Polsce. Krążek "Troya" zaplanowany jest do wydania jesienią tego roku.

Tagi: