proGReZ, Kaiteu, Stryku, wueRa, Boris, Suchar, Komar, Comedia, Bedi, Homex "Podkarpacki Flavour" - teledysk

PODKARPACKI FLAVOUR: proGReZ,Kaiteu,Stryku,wueRa,Boris,Suchar,Comedia,Bedi,Homex

"Podkarpacki Flavour" to posse cut, na którym spotyka się przekrój raperów z Podkarpacia. Część znamy, większość jednak jeszcze nie miała okazji pokazać się szerszej publiczności. Kawałek to całkiem udany miks różnych styli, które łączy refren od proGReZa. Wiem też, że stać podkarpackich MC's na jeszcze wyższy poziom, lecz takiego połączenia sił nie należy również ignorować. Po przygodach z usuwaniem teledysku i różnymi przejawami zawiści możecie sprawdzić co się dzieje na południowym wschodzie Polski.

ej
takie to slabe, ze az smieszne
do "ej"
Heh...takie to słabe, że jednak wchodzisz tu, czytasz i słuchasz po czym komentujesz, ale Twoja zawiść jedynie prowadzi Cie do tego, że jako leszcz hejtujesz - tyle, koniec - propsy Panowie!
ej ej
Ja np wyczekałem do Homexa i było warto
Undertaker
Co, już nie można powiedzieć, że słabe, bo zawiść? Co za kurwa żenada. I ktoś byłby idiotą, gdyby BEZ SŁUCHANIA oceniał. Wypierdalaj stąd jak najszybciej proszę cię.
ej
@do "ej"; nie pizdunko, przesluchalem do konca i subiektywnie oznajmiam ci, ze jest to przeslabe, razem z refrenem i z wami wszystkimi. chwalicie sie, ze nikt nie ma startu do was, a tak naprawde jest milion innych raperow z pozostalych miast, ktorzy ropierdalaja was pod kazdym wzgledem o kazdej porze dnia - na kacu, podczas srania czy skladaniu dlugopisow. a ten pomnik w centrum rzeszowa macie w ksztalcie pizdy, pizdy.
ziom
ej ej ej hahaha gość odkrył ze pomnik jest podobny do pizdy hahaha co za pała od dawna się na to mówi wielka cipa hahaha ty typie chyba jesteś z jakiegoś zapizdziewa haha . zjadają to twoją starą i nie interesuje mnie że masz fuche od długopisów ... pozdro cipencjooo
ej
@ziom; i z czego rzysz cebulaku z rzeszowa, ze wystawili wam cipy pomnik cipy? brawo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>