proGReZ

proGReZ

dodano: 2014-06-29 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Wyżej" to kolejny singiel z materiału proGReZa "KnockOut LP". Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu numer zabierze was gdzies tam wysoko, gdzie spelniają się wszystkie marzenia, plany, cele i da kopa, by być jeszcze wyżej, wyżej, wyżej - czytamy w informacji prasowej. Gościnnie w kawałku pojawił się Kaiteu. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-27 11:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

ProGReZ - Nasza Prawda feat Te-Tris (prod. BobAir)

K.O. Records przy współpracy z marką odzieżową Equalizer prezentuje drugi klip promujący materiał ProGReZa "KnockOut" który ukaże się w 2014r. Dostaliśmy obraz do numeru "Nasza Prawda", w którym gościnnie udzielił się Te-Tris, a bit podrzucił BobAir.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

proGReZ - Odejść Stąd prod. ( DNA, instrumenty Pawbeats)

Przedstawiamy singiel z nadchodzacej plyty proGReZa - "KnockOut", który został opublikowany w wyniku zamieszania z bitem od DNA. Sekcja instrumentalna jest zasługą Pawbeatsa, numer ma charakter wersji roboczej.

Tagi:
dodano: 2013-06-04 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wysyp luźnych numerów w ostatnich dniach doskonale argumentuje sensowność zbierania ich w ramach Krótkiego Strzału. Kto z Was przegapił track od Skorupa? A kto od Zioła? A kto nie słyszał kooperacji Quebonafide z Trzy-Sześciem? A kto singla młodego rapera proGReZa na bicie BobAira i z udziałem m.in. HuczuHucza? To i inne świeżynki poniżej.

video
dodano: 2012-12-28 11:00 przez: Damian Noga (komentarze: 7)

PODKARPACKI FLAVOUR: proGReZ,Kaiteu,Stryku,wueRa,Boris,Suchar,Comedia,Bedi,Homex

"Podkarpacki Flavour" to posse cut, na którym spotyka się przekrój raperów z Podkarpacia. Część znamy, większość jednak jeszcze nie miała okazji pokazać się szerszej publiczności. Kawałek to całkiem udany miks różnych styli, które łączy refren od proGReZa. Wiem też, że stać podkarpackich MC's na jeszcze wyższy poziom, lecz takiego połączenia sił nie należy również ignorować. Po przygodach z usuwaniem teledysku i różnymi przejawami zawiści możecie sprawdzić co się dzieje na południowym wschodzie Polski.