Del

Del

video
dodano: 2014-01-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za Młodzi Na Śmierć ft. Fabuła, Dukato - Ja tak jak oni

"Ja tak jak oni" to ostatni klip promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć, w której skład wchodzą Praktis, Jopel, Michał Kisiel oraz Del. W tym numerze gościnnie usłyszymy drugi białostocki kolektyw - Fabułę. Płyta jest dostępna na http://www.preorder.pl oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

recenzja
dodano: 2013-05-30 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Myślę, że nie będzie specjalnie odkrywczym stwierdzenie, iż grupa Za Młodzi Na Śmierć nie jest zespołem kolektywnym w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie ma co się tutaj doszukiwać jakiejś chemii, większego pomysłu, długofalowej wizji artystycznej. Ot, udało się czwórce rapujących kolegów tak ładnie zgrać, że stworzyła ona kilkanaście utworów muzycznych, zebrała wszystko do kupy i wypuściła wspólny longplay. Już sam tytuł – "Wiele Dróg", sugeruje, że po nim każdy rozchodzi się w swoją stronę.

dodano: 2013-04-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Za Młodzi Na Śmierć - W połowie drogi (prod. Kudel)

"W połowie drogi" to jeden z kluczowych utworów promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć. Singiel został wyprodukowany przez Kudela, a rapują w nim Del i Kisiel.

dodano: 2013-02-20 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Nakładem Step Records 22 marca ujrzy światło dzienne wyjątkowy album. Jego autorami są członkowie grupy Za Młodzi Na Śmierć tworzonej przez czterech różniących się nie tylko od siebie, ale też od całej reszty MC's - Dela, Jopela, Kisiela i Praktisa. Każdy z nich zdążył już dać o sobie znać, ale może faktycznie wspólna praca może być tym co rozkręci ich kariery na dobre. Produkcją materiału zajął się szeroki zestaw producentów, a wśród nich m.in. Me?How?, Kudel czy DNA, a gościnnie pojawi się Fabuła, Dukato i Carrie. Na papierze wygląda to dobrze, a w rozwinięciu możecie sprawdzić jak sprawdza się w praktyce. Zespół przygotował prawie 5-minutowe promovideo materiału.

dodano: 2013-02-18 13:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

„Wiele dróg” to wspólny album Za Młodych Na Śmierć, czyli młodego składu z Białegostoku, w którego skład wchodzi Jopel i Praktis, Kisiel oraz Del. Ich wspólna płyta ukaże się na rynku 22 marca 2013 roku. Dziś wystartowała przedsprzedaż, dzięki czemu możecie zapoznać się z okładką oraz dokładną tracklistą wydawnictwa. 

dodano: 2012-06-01 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 16)
Wizja Lokalna to dowód na to, że oddolnie organizowane reprezentacje młodych talentów z poszczególnych miast, razem są w stanie pokazać więcej, mocniej przykuć uwagę i zwrócić uwagę na talenty, które inaczej mogłyby przemknąć niesłusznie niezauważone.

Nie ma co ukrywać - wiele z Wizji Lokalnych nie trzymało należytego poziomu, ale tendencja zaczyna się odwracać. Niedawno światło dzienne ujrzała udana i pozytywnie odebrana Wizja Lokalna Suwałki, a teraz mamy dla was posse-cut z Białegostoku na bicie Poszwixxxa z Fabuły.