Fresz

Fresz

video
dodano: 2014-12-14 15:46 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

ROSE x NVRC-O-HOLICS - GNIEW JENOVY (FEAT. FRESZ) || VIDEO HD

W sieci pojawił się pierwszy klip promujący nadchodzący "BGM Mixtape" reprezentanta białostockiej sceny - Rose'a i NVRC-O-HOLICS . Obraz powstał do numeru "Gniew Jenovy", gdzie gościnnie udzielił się członek FunkyFlow - Fresz. Czekamy na więcej.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-02 21:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami połowa rundy ćwierćfinałowej Bitwy o Kemping, pora więc na trzecią walkę głównej fazy zmagań. A w niej Emil G kontra Fresz.

dodano: 2013-09-07 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bitwa O Kemping ma to do siebie, że często biorą w niej raperzy raczej nie kojarzeni z bitewno-freestyle'owym światem. Tak było i tym razem a jednym z młodych MC, którzy postanowili sprawdzić się w hradeckiej atmosferze był B.A.K.U., który w pierwszej rundzie trafił na doświadczonego na battlach Fresza.

dodano: 2012-06-01 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 16)
Wizja Lokalna to dowód na to, że oddolnie organizowane reprezentacje młodych talentów z poszczególnych miast, razem są w stanie pokazać więcej, mocniej przykuć uwagę i zwrócić uwagę na talenty, które inaczej mogłyby przemknąć niesłusznie niezauważone.

Nie ma co ukrywać - wiele z Wizji Lokalnych nie trzymało należytego poziomu, ale tendencja zaczyna się odwracać. Niedawno światło dzienne ujrzała udana i pozytywnie odebrana Wizja Lokalna Suwałki, a teraz mamy dla was posse-cut z Białegostoku na bicie Poszwixxxa z Fabuły.