B.A.K.U.

B.A.K.U.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Niedawno otrzymaliśmy info o tym, że do Bozon Records dołączył Edzio, teraz poznaliśmy tożsamość tajemniczego Anatoma, kolejnego nabytku labelu. Okazuje się nim raper znany wcześniej jako B.A.K.U.!

Tagi:
dodano: 2014-04-19 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

18 kwietnia miała miejsce premiera debiutanckiego albumu nowotarskiego rapera B.A.K.U. pt. "Poznaj mnie". W sieci dostępny jest już darmowy odsłuch całej płyty. Na krążku znajduje się trzynaście utworów, gościnnie usłyszeć można między innymi VNM'a, B.R.O czy Grizzulah. Album ukazał się na rynku nakładem wytwórni UrbanRec.

Tagi:
video
dodano: 2014-04-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje ostatni singiel przed premierą debiutanckiego albumu B.A.K.U. 'Poznaj Mnie'. Tym razem powstało street video do numeru zatytułowanego 'S.P.O.R.T.', w którym gościnnie usłyszeć można warszawskiego rapera B.R.O, a za produkcję odpowiedzialny jest Donatan.

video
dodano: 2014-03-23 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Debiutancki album nowotarskiego rapera B.A.K.U. ujrzy światło dzienne już 18 kwietnia 2014 roku nakładem wytwórni UrbanRec. Krążkiem "Poznaj Mnie", zgodnie z tytułem, raper przedstawia się szerokiemu gronu odbiorców. Na płycie znajduje się trzynaście utworów, a gościnnie usłyszeć można między innymi VNMa, B.R.O czy Grizzulah. Dzisiaj ukazał się również kolejny teledysk promujący album do utworu "WWAdoeNTe".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-23 16:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Debiutancki album nowotarskiego rapera B.A.K.U. ujrzy światło dzienne już 18 kwietnia 2014 roku nakładem wytwórni UrbanRec. Krążkiem "Poznaj Mnie", zgodnie z tytułem, raper przedstawia się szerokiemu gronu odbiorców. Na krążku znajduje się trzynaście utworów, a gościnnie usłyszeć można między innymi VNMa, B.R.O czy Grizzulah.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-20 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

B.A.K.U. - Tylko My Wiemy (prod. Euri)

Teledysk do utworu "Tylko My Wiemy" promuje i zapowiada debiutancki album B.A.K.U. "Poznaj Mnie!". Singiel został wyprodukowany przez młodego producenta Euriego. 'Każdy z nas ma takie myśli, które zabierze ze sobą na drugi świat, nie podzieli się nimi z nikim. Każdy z nas ma sekrety, o których nigdy nie dowie się nikt poza Tobą i drugą osobą w nie zaplątaną'. Kawałek ten jest opisem dwóch zdarzeń lub ciągów wydarzeń, które przytrafiły się w życiu B.A.K.U., raper chciał zabrać je ze sobą tak jak mówi powyższy cytat, lecz postanowił się nimi podzielić ze słuchaczami. Jak sam mówi: "Chcę oddać Wam kolejną cząstkę siebie, moich emocji. Łączę się również w ten sposób z tymi, którzy przeżywali podobnie."

Tagi:
video
dodano: 2013-09-15 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

No to ruszamy z ćwierćfinałami Bitwy O Kemping a w pierwszej walce naprzeciwko siebie stanęli Wojtek oraz B.A.K.U. Kto okazał się pierwszym półfinalistą i stanął o krok od wielkiego finału?

dodano: 2013-09-07 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bitwa O Kemping ma to do siebie, że często biorą w niej raperzy raczej nie kojarzeni z bitewno-freestyle'owym światem. Tak było i tym razem a jednym z młodych MC, którzy postanowili sprawdzić się w hradeckiej atmosferze był B.A.K.U., który w pierwszej rundzie trafił na doświadczonego na battlach Fresza.

video
dodano: 2013-05-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

B.A.K.U. Feat. Grizzlee - Zejdź Na Ziemię (Prod. Sempu)

Dlaczego: Kolejny, trzeci już singiel po 'Kim Jestem' oraz 'Peron #2' zapowiadający debiutancki album B.A.K.U. "Poznaj Mnie!", który ukaże się nakładem UrbanRec jeszcze w tym roku. Gościnnie w utworze 'Zejdź Na Ziemię' udzielił się Grizzlee - wokalista znany m.in. z EastWest Rockers oraz Mixtury, a za muzykę, mix i mastering odpowiada Sempu z ParExcellence.  Teledysk do "Zejdź Na Ziemię" powstał na początku tego roku w Los Angeles m in. przy udziale i wsparciu członków 52 seta Bloodsów - Oriental Boyz.

dodano: 2013-03-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

101 Decybeli x B.A.K.U. - California Dreamin

Dlaczego: Pierwszy singiel z nadchodzącego pod koniec roku nakładem UrbanRec albumu producenckiego 101 Decybeli to idealny strzał na obecną pogodę. Tytuł numeru potraktowany został dosłownie, a w efekcie... B.A.K.U. i Evil Eye Studio polecieli do Los Angeles, by nagrać video wśród palm, hollywoodzkich wzgórz i w pełnym słońcu. Porcja lata na naszą zimową wiosnę. Szczerze zazdroszczę wyprawy.

video
dodano: 2013-02-13 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 4)

B.A.K.U - Peron 2 (prod. DNA)

B.A.K.U i UrbanRec prezentują teledysk do utworu "Peron 2" z nadchodzącej solowej płyty młodego rapera. Do tej pory zostały potwierdzone występy gościnne takich raperów jak VNM czy Szyna. Możecie się także spodziewać podkładów od m.in. Donatana, DonDe czy Big Rootha.

Tagi: