DNA

DNA

kategorie:
dodano: 2018-08-23 15:06 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV można już sprawdzić propozycję muzyczną 3. uczestnika akcji „WYNURZENIE”. Dziś (23.08) na kanał wytwórni MaxFloRec trafił klip artysty pod tajemniczym pseudonimem Zombi?. Jego 1. singiel nosi tytuł „DNA”. Więcej informacji o artyście oraz inicjatywie znajduje się na stronie wynurzenie.maxflo.pl

W miniony poniedziałek (20.08) ujawniony został kolejny artysta związany z akcją „WYNURZENIE”. Tym razem ocenie słuchaczy MaxFloRec podda się Zombi?. Dla wielu może to być dotychczas największe zaskoczenie podczas akcji, czego zapowiedzią był film prezentujący artystę.

dodano: 2016-04-23 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Na początku kwietnia Parlay Starr wypuścił w sieć kolejny damowy projekt, jakim jest mixtape "DNA". Powstały we współpracy z DJ Whoo Kid'em materiał zawiera 12 premierowych nagrań, na których gościnnie pojawiają się m.in. Kokane, Bad Lucc, Nutt-So czy Glasses Malone. Raper opublikował właśnie nowe street video do utworu "Zippa", który brzmieniowo bardzo przypomina produkcje wychodzące spod ręki DJ Mustarda. Możecie go sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wczoraj pojawił się singiel Z.B.U.K.A. "Czuję To" na bicie DNA, dziś prezentujemy Wam numer Kaiteu... na tym samym bicie DNA.

Jak pisze KO Records: "Po raz kolejny, producent DNA poczuł się na tyle dobrowolnie, że postanowił swoją produkcją podzielić kilku raperów. Niestety po naszych ostatnich doświadczeniach, z numerem proGReZa, sytuacja powtórzyła się niemal analogicznie. Bit na którym wypuścił swój utwór ZBUKU, został przekazany w ręce Kaiteu ponad rok temu. Przestrzegamy Was przed współpracą z tym człowiekiem. Na płytach ludzi z naszej wytwórni, znajduje się jeszcze kilka produkcji DNA. Mamy nadzieję że to już koniec tego kabaretu."

Tagi:
video
dodano: 2013-02-13 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 4)

B.A.K.U - Peron 2 (prod. DNA)

B.A.K.U i UrbanRec prezentują teledysk do utworu "Peron 2" z nadchodzącej solowej płyty młodego rapera. Do tej pory zostały potwierdzone występy gościnne takich raperów jak VNM czy Szyna. Możecie się także spodziewać podkładów od m.in. Donatana, DonDe czy Big Rootha.

Tagi: