Grizzlee

Grizzlee

video
dodano: 2019-09-30 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

KęKę kontynuuje promocję "Mr. KęKę", tym razem klipem do utworu "Na blok". Gościnnie udzielił się Grizzlee, który pojawia się na ostaniej płycie radomianina aż dwukrotnie, w tym kawałku oraz w "Ty do mnie przyszłaś". Za podkład odpowiada Sergiusz, a za sam klip ekipa 9Liter.

Tagi:
dodano: 2019-07-22 20:28 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Hans rewanżuje się Pei za jego udział w motywującym singlu "Tabata" promującym niedawno wydaną solówkę członka Pięć Dwa pt. "Poprawna Praca Serca" i tym razem udziela się gościnnie u Rycha w kawałku, który jest zapowiedzią zbliżającego się wielkimi krokami albumu "G.O.A.T".  W numerze "Jakieś Pytania?" udziela się również Grizzlee, dając klimatyczny refren, zaś za bit, tak jak za całość krążka, odpowiedzialny jest Magiera.

video
dodano: 2019-06-07 23:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

GRIZZLEE x ZBUKU - MANNA

Energiczny i pozytywny bit, charakterystyczne wokale. Właśnie taki jest utwór „Manna” będący mieszanką dwóch różnych styli - ZBUKA i Grizzlee'ego. W tak udanym połączeniu fundują one słuchaczowi ogromną dawkę muzycznej energii. Gorące dni lata dzięki "Mannie" z pewnością będą jeszcze lepsze. Obaj panowie współpracowali ze sobą wcześniej m.in. przy okazji singla "Wolność", pochodzącym z najnowszego krążka ZBUKA pt. "Konsekwentnie".

Tagi:
video
dodano: 2019-05-16 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

KęKę - Ty do mnie przyszłaś gość Grizzlee prod. Deemz, Young Veteran$ (ONESHOT)

"Ty do mnie przyszłaś" to drugi, po "Safari" singiel, z nadchodzącego albumu pt. "Mr KęKę". Premiera krążka planowana jest na 13.09.2019. Gościnnie w utworze pojawił się Grizzlee. Za muzykę odpowiadają Deemz oraz Young Veteran$. Video to zasługa 9LITER FILMY . Klip to jedno, nieprzerywane ujęcie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-06 21:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ZBUKU ft. Grizzlee - Wolność

ZBUKU przedstawia podnoszący na duchu singiel "Wolność". Utwór, w którym gościnnie udziela się Grizzlee, pochodzi z albumu "Konsekwentnie". Producentem numeru jest MilionBeats. Klipem zajęła się ekipa Distort Media.

Sam ZBUKU tak mówi o "Wolności": "Szczególne podziękowania dla Adriana Kowalczyka, Rafała Stasiaka i Kamila Rogowskiego, którzy byli dla mnie inspiracją do napisania tego utworu. Dziękuję! Utwór dedykuję również wszystkim osobom, których wolność jest ograniczona - osobom niepełnosprawnym, skazanym przez sąd, czy doświadczonym jakąkolwiek inną formą ubezwłasnowolnienia. Pamiętajcie, że prawdziwa wolność jest w Nas i nikt nigdy nam jej nie odbierze. Pomyślności!".

Tagi:
video
dodano: 2016-01-06 16:14 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W sieci pojawił się nowy klip od duetu Grizzlee/DrySkull. W tytułowym numerze, promującym album "Stadium Regenesis", gościnnie udzielił się VNM. Klip promuje również początek trasy koncertowej duetu wraz z żywym bandem, która rozpocznie się 9 stycznia. Za video odpowiada ekipa Wolfmotion. Album "Stadium Regenesis" cały czas dostepny jest na www.preorder.pl.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2015-12-22 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Święta, święta... Z tej okazji podobnie jak rok temu przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 24 płyty! W większości są to tegoroczne polskie premiery, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
dodano: 2015-08-11 20:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Hukos udostępnia kolejny klip! Numer "Na szczycie, na dnie", w którym gościnnie udzielił się Grizzlee, promuje nadchodzący krążek białostockiego rapera pt. "Wielkie Wojny małych ludzi". Za bit odpowiedzialny jest Eigus. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Premiera albumu 25 września.

Tagi:
video
kategorie: Reggae, Teledyski, Video
dodano: 2015-08-08 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Grizzlee & DrySkull udostępniają nowy klip. Po premierze singla "Kiedy będą wmawiać ci" na antenie RMF MAXXX, przyszedł czas na video. Obraz to dzieło DrySkulla. Premiera albumu 11 września. "Stadium Regenesis" zamówisz już na www.preorder.pl.

kategorie: Audio, News, Reggae
dodano: 2015-07-16 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z dniem dzisiejszym wystartował preorder albumu Grizzlee'ego i DrySkulla. Płyta "Stadium Regenesis" pojawi się w sklepach 11 września. Znana jest również tracklista. Ponadto artyści ujawnili w formie videoprezentacji okładkę albumu, której autorem jest Grzegorz "Forin" Piwnicki. Za obraz odpowiadają DrySkull i Hubert Drabik. W prezentacji został użyty utwór otwierający płytę pt. "Apocalypsis". Na preorder.pl płyta "Stadium Regenesis" dostępna jest w wersji 2CD z bonusowym dyskiem zawierającym instrumentalną wersję albumu.

wydarzenie
dodano: 2015-06-04 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji czwartej już edycji Fresh Island Festiwal, Step Records oraz ekipa Party Camp zapraszają na wspólny wyjazd do Chorwacji. W skład podróżnej ekipy opolskiej wytwórni wchodzą m.in. ZBUKU, Bezczel, Kajman i Grizzlee. Wspólne wakacje potrwają od 10 do 19 lipca. Już teraz wiadomo, że na scenie podczas festiwalu, który odbędzie się na chorwackiej wyspie Pag, wystapią Joey Bada$$, Danny Brown, Migos,Tinashe oraz Skepta. Ponadto organizator zapewnia wiele atrakcji, o które zadbają animatorzy i imprezowy klimat wyspy.

kategorie: News, Reggae
dodano: 2015-05-20 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Wytwórnia Step Records ma przyjemność poinformować, że w jej szeregach pojawili się nowi artyści. Nakładem opolskiego labelu ukaże się wspólna płyta duetu Grizzlee/DrySkull pt. "Stadium Regenesis". Premiera krążka planowana jest na drugie półrocze 2015, po wakacjach. Pierwsze video zwiastujące projekt pojawi się jeszcze w maju.

video dnia
dodano: 2015-05-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Dlaczego: Na dzień przed sklepową premierą albumu "Next Level 2" wytwórnia UrbanRec udostępnia kolejny klip promujący ten krążek. Tym razem video zostało zrealizowane do utworu "Carpe Diem" z gościnnym udziałem Grizzlee’go.

 Obrazek zrealizowała ekipa Distort Media. Drugi legalny album B.R.O od dzisiaj dociera do osób, które zamówiły go w preorderze, natomiast jego sklepowa premiera już jutro i z tej okazji będzie się sporo działo, na czele z release party w warszawskim klubie BAL, które odbędzie się w ramach środowego cyklu Bal So Hard.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Na kanale ProstoTV pojawił się drugi klip promujący nowy album KaeNa - "Tylko Śmierć może mnie zatrzymać". Singiel "Wybór", w którym gościnnie pojawia się Grizzlee to bardzo dynamiczny numer, pokazujący, że zawsze mamy możliwość wyboru swojej drogi. Klip swoim udziałem uświetnili znakomici sportowcy: florecista Sylwia Gruchała oraz bokser wagi ciężkiej Albert Sosnowski. Za produkcję teledysku odpowiada Kuba Radej.

video
dodano: 2014-06-21 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Grizzlee/DrySkull - Deadline

Wytwórnia UrbanRec prezentuje pierwszy teledysk projektu Grizzlee/DrySkull. Utwór "Deadline" jest zapowiedzią albumu, nad którym duet obecnie pracuje. Muzyka składająca się na krążek to próba wyjścia poza panujące normy i duży pokłon w stronę brytyjskiej sceny elektronicznej.

Strony