Seb

Seb

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-10 11:42 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 0)

Wczoraj w stołecznym klubie niePowiem odbyła się eliminacyjna impreza Bitwy o Pitos III. Do walki stanęło wielu rozpoznawalnych zawodników, jednak żaden z nich nie zdołał wywalczyć jednego z czterech miejsc premiowanych awansem na główną bitwę. Sztuka ta udała się za to zwycięzcy imprezy KCZ-owi, finaliście Januszowi Tramwajowi 3000 oraz półfinalistom, Adiemu i Sebowi.

dodano: 2014-12-21 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia odsłuchu solowej płyty Seb - "Czas Dorosnać". Jak mówi Seba, na albumie znajdziecie mieszankę różnorodnych zagranicznych bitów , gdzie warstwa liryczna to przemyślany materiał, który wciągnie Was w coraz to ciekawszą historię, track po tracku. Gościnnie Konradziwo z Fabuły, WJDN, Gorbas, Gargi.

Tagi:
dodano: 2012-06-01 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 16)
Wizja Lokalna to dowód na to, że oddolnie organizowane reprezentacje młodych talentów z poszczególnych miast, razem są w stanie pokazać więcej, mocniej przykuć uwagę i zwrócić uwagę na talenty, które inaczej mogłyby przemknąć niesłusznie niezauważone.

Nie ma co ukrywać - wiele z Wizji Lokalnych nie trzymało należytego poziomu, ale tendencja zaczyna się odwracać. Niedawno światło dzienne ujrzała udana i pozytywnie odebrana Wizja Lokalna Suwałki, a teraz mamy dla was posse-cut z Białegostoku na bicie Poszwixxxa z Fabuły.