Za Młodzi Na Śmierć

Za Młodzi Na Śmierć

video
dodano: 2014-01-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za Młodzi Na Śmierć ft. Fabuła, Dukato - Ja tak jak oni

"Ja tak jak oni" to ostatni klip promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć, w której skład wchodzą Praktis, Jopel, Michał Kisiel oraz Del. W tym numerze gościnnie usłyszymy drugi białostocki kolektyw - Fabułę. Płyta jest dostępna na http://www.preorder.pl oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

recenzja
dodano: 2013-05-30 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Myślę, że nie będzie specjalnie odkrywczym stwierdzenie, iż grupa Za Młodzi Na Śmierć nie jest zespołem kolektywnym w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie ma co się tutaj doszukiwać jakiejś chemii, większego pomysłu, długofalowej wizji artystycznej. Ot, udało się czwórce rapujących kolegów tak ładnie zgrać, że stworzyła ona kilkanaście utworów muzycznych, zebrała wszystko do kupy i wypuściła wspólny longplay. Już sam tytuł – "Wiele Dróg", sugeruje, że po nim każdy rozchodzi się w swoją stronę.

dodano: 2013-04-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Za Młodzi Na Śmierć - W połowie drogi (prod. Kudel)

"W połowie drogi" to jeden z kluczowych utworów promujący album "Wiele dróg" białostockiej ekipy Za Młodzi Na Śmierć. Singiel został wyprodukowany przez Kudela, a rapują w nim Del i Kisiel.

dodano: 2013-03-25 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Za Młodzi Na Śmierć - Mów o mnie (prod. Kudel)

Michał Kisiel, Praktis i Jopel uderzają z nowym klipem promującym album ich grupy Za Młodzi Na Śmierć. Czy może za dobrzy na śmierć jak sugeruje ten pierwszy? Bit do "Mów O Mnie" wyprodukował Kudel, a płyta jest już dostępna do kupienia w sieci i sklepach muzycznych w całej Polsce. Dodajmy, że oprócz wspomnianej trójki w skład grupy wchodzi Del.

dodano: 2013-02-20 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Nakładem Step Records 22 marca ujrzy światło dzienne wyjątkowy album. Jego autorami są członkowie grupy Za Młodzi Na Śmierć tworzonej przez czterech różniących się nie tylko od siebie, ale też od całej reszty MC's - Dela, Jopela, Kisiela i Praktisa. Każdy z nich zdążył już dać o sobie znać, ale może faktycznie wspólna praca może być tym co rozkręci ich kariery na dobre. Produkcją materiału zajął się szeroki zestaw producentów, a wśród nich m.in. Me?How?, Kudel czy DNA, a gościnnie pojawi się Fabuła, Dukato i Carrie. Na papierze wygląda to dobrze, a w rozwinięciu możecie sprawdzić jak sprawdza się w praktyce. Zespół przygotował prawie 5-minutowe promovideo materiału.

dodano: 2013-02-18 13:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

„Wiele dróg” to wspólny album Za Młodych Na Śmierć, czyli młodego składu z Białegostoku, w którego skład wchodzi Jopel i Praktis, Kisiel oraz Del. Ich wspólna płyta ukaże się na rynku 22 marca 2013 roku. Dziś wystartowała przedsprzedaż, dzięki czemu możecie zapoznać się z okładką oraz dokładną tracklistą wydawnictwa. 

dodano: 2012-06-08 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
ObrazekPraktis zwrócił naszą uwagę przy okazji niedawnej premiery białostockiej Wizji Lokalnej. Bardzo ciekawy, głęboki głos, pewny wyrobiony styl i celne linijki... Pierwsze wrażenie na duży plus. Kiedy zaczęliśmy szukać informacji o nowych i starszych projektach Praktisa trafiliśmy na świeżutką jeszcze płytę "Kilka Miejsc".

Możecie ją przesłuchać zupełnie za darmo, a w rozwinięciu posta znajdziecie także videopromomix przygotowany przez Fabuła Front Video. Zapnijcie pasy.