Szybki Szmal znów w natarciu w nowym singlu od Proceente!

O sile utworu stanowią brawurowo wyprodukowany przez Mayora bit oraz dawno nie słyszana razem, a przez wielu wciąż mocno oczekiwana konfiguracja MC's: Proceente, Emazet, Wdowa, Esz, Łysonżi oraz Ciech. 

Zrealizowany przez Dobrekino Studio teledysk powstał we współpracy z browarem Deer Bear oraz dzięki uprzejmości hotelu Jaworowy Dwór. Wraz z premierą teledysku na www.alohasklep.pl można zamawiać limitowy drop winyla “Dziennik 2020” 1LP w kolorze czarnym. Przedsprzedaż obejmuje 90 ręcznie numerowanych egzemplarzy. Oficjalna data premiery winylowego wydania albumu "Dziennik 2020" to 5 grudnia 2020.

Proceente - Hawajscy Patole ft. Emazet, Esz, Wdowa, Łysonżi, Ciech (prod. Mayor)

reklama
Beb
Skrajności, bo od kiedyś świetnie zapowiadającego się Esza, czy też całkiem nieźle Dżosona, do frajera, jakim zawsze był Ciech. Poza tym, Szybki Szmal to kru zmarnowanych talentów ...i frajera Ciecha
twist
Przybliż temat Ciecha. Pamiętam, że Ciech też robił dobre zwrotki. To co z nim nie tak?
Beb
Tetris kiedyś świetnie go skwitował, że to tania kopia Mesa. Do tego niezbyt udana
Beb
Kawałek "Spójrzcie na niego" 2cztery7, Eldoki i Ciecha byłby idealny, gdyby ten ostatni nie spierdolił swojej zerotki. To jest właśnie kwintesencja Ciecha, dograć się do kolegów i spierdolić im numer. Nie widzę absolutnie żadnych pozytywów w postaci dobrych zwrotek. Do tego porwał się z motyką na słońce z beefem z Tetrisem. Ciech to totalny przegryw polskiego rapu, myślę, że gdyby nie koledzy, to w ogóle by nie zaistniał
VLG
Ej no bez przesady, dla mnie na pewno Ciech był zawsze tekstowo lepszy od Łysonżiego. Może nie w kwestii flow/delivery, ale tekstowo na pewno. To akurat jest spoko, że każdy ma nieco inny styl w tym składzie.
Real HH 90
Kurde zajebista akcja szkoda że cały skład Szybkiego Szmalu nie nagra czegoś coś w stylu płyta dla mnie byłoby zajebiście pamiętam czasy kiedy Szybki Szmal nagrywał zajebiste czasy które nie powrócą zostają wspomnienia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>