Proceente wydał drugi album w 2020 - w zestawie komiks czy susz CBD

Proceente zaledwie kilka miesięcy po ukazaniu się albumu "Dziennik 2020" powraca z kolejnym projektem muzycznym.

Raper nie próżnował przez ostatnie tygodnie i wykorzystał okres lockoutu na pisanie tekstów oraz nagrywanie nowych utworów. Efektem twórczych zmagań szefa Aloha Ent. w Honolulu Studio jest spontaniczny w zamyśle, ale dopracowany w treści i formie album "Cytrynychmielecebede". Tytuł jest nieprzypadkowym follow up'em do płyty "Zupynalefkisplify" i sugeruje, że Proceente powrócił do miejsca, gdzie hip-hopowa sielanka miesza się z codzienną walką o przetrwanie. Proceente opisuje przede wszystkim swoje emocje, balansując od wątków osobistych po refleksje związane z obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Raper komentuje rzeczywistość z charakterystycznym dla siebie gorzkim poczuciem humoru, przeciwstawiając fatalizm wrodzonemu optymizmowi, a wyższe wartości instynktowi samozachowawczemu człowieka żyjącego w miejskiej dżungli.

Żeby jeszcze bardziej umilić fanom premierowy odbiór projektu, Proceente udostępnił okolicznościowy klip "Cecece" do ostatniego kawałka na trackliście "Cytrynychmielecebede".

Szczegóły projektu znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Nowa płyta Proceente jest dostępna w serwisach cyfrowych a wydanie kolekcjonerskie CD w super jewelbox i ręcznie numerowanej obwolucie wytłoczone w limitowanym nakładzie 350 egzemplarzy wraz z komiksem "Cecece" autorstwa Szawła Płóciennika jest dostępne w przedsprzedaży na www.alohasklep.pl, www.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl

W Aloha Sklepie znajdziecie również zestaw zawierający susz CBD Aloha Weed.

Poniżej klipy promujące projekt.

Proceente - Głodny (prod. Mayor)

Proceente - Bohumil Hrabal (prod. Metro)

Proceente - Niedziela ft. Johnny Slim (prod. Mayor, scratch DJ HWR)

Proceente - Cecece (prod. Mayor)

polski rap gówno
na chuj komu te cbd?
REAL HH 90
według mnie Proceente jest jednym z tych raperów którzy są dobrzy i zawsze trzyma poziom od początku śledzę jego karierę i nigdy się na nim nie zawiodłem tak jak na Ostr wszystko co wychodzi spod ich produkcji słucham bo są zajebiści w tym co robią i to jest moja subiektywna osobista opinia.
Hej a
Jak dla mnie to jedna wielka masakra i bez nadzieję
Dramat
Przecież koleś jest prosty jak budowa cepa, rymy czasownikowe gorsze niż pierwsze Wzgórze. to jest dramat

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>