DJ Gondek

DJ Gondek

video
dodano: 2018-05-29 15:35 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Odkąd Rogal DDL ujawnił informację, że najnowszy krążek będzie ostatnim, i jednocześnie pierwszym legalnym, emocje wokół kolejnych singli nie gasną. Tym razem, Step Records prezentuje teledysk do utworu "Siema", w którym gościnnie udzielają się Grzybek LD i Peja. Premiera albumu "ANtY" już 1 czerwca!

video dnia
dodano: 2014-12-04 21:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Łysonżi Dżonson - Mery Dżejn Mery Krismes feat. VNM, DJ Gondek (prod. Kazzushi) - VIDEO

Dlaczego: Nowy klip Łysonżiego Dżonsona z albumu "Browka Szpinak"! Obrazek powstał do utworu "Mery Dżejn, Mery Krismes" z gościnnym udziałem VNMa i scratchami Dj Gondka na bicie Kazzushiego. W klipie zobaczycie też legendarną postać polskiego przemysłu hip-hopowego - Krzysztof KNT Kozak. KNT pozdrawia Dj Gondka, w którego skrecze starał się wczuć - ELO Gondek! Teledysk został nakręcony przez Dobrekino Studio. Klip idealnie wpasowuje się w grudniowa stylistykę, pełną Mikołajów, prezentów i świątecznej atmosfery. Wszystkim fanom hip-hopu życzymy zdrowych, wesołych świąt!

video
dodano: 2014-09-24 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Prezentujemy spontaniczne street video do utworu "Oświecenie", czyli kolejny singiel promujący album Proceente "Zupynalefkisplify". Gościnnie w utworze pojawia się DJ Gondek, muzykę wyprodukował Erio, a całość zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio. Za master odpowiada Studio AS One. Montażem materiału video zajęła się ekipa Dobrekino Studio. W telefonicznym skicie pojawia się Wujek Samo Zło.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-05-29 17:00 przez: zibipb (komentarze: 26)
Mamy 2011 rok. Mija dziesięć lat od założenia zespołu Projektor przez Miuosh'a i Puq'a. Przez te lata ukazał się tylko jeden legalny album zespołu (wkrótce będą następne). Puq nie nagrywał zbyt dużo, za to właściciel Fandango Records cały czas prężnie działał i działa na polskiej scenie hip-hopowej.

Po "Mirażu" PeeRTe wydał m.in. mixtape Perwer Squadu (z DJ'em Bambusem, Minix'em i Puq'iem), wspólnie z Basem Tajpanem "Fandango Gang", z ekipą z wytwórni i przyjaciółmi "Fandango Mixtape" i dwie legalne solówki, czyli "Projekcje" i "Pogrzeb". 15 kwietnia bieżącego roku Miuosh oddał w ręce swoich fanów (i nie tylko), kolejne 16 utworów sygnowanych nazwą "Piąta Strona Świata". Czy sprostał oczekiwaniom?